Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kam se obrátit na sociálku?

anonyms
25. říj 2011

Ahoj zodpovědné maminky. Mám "problém" se sousedama. Myslíte si, že je normální nechávat cca 2,5 letou holčičku s miminkem v noci samotné? To je u našich sousedů na denním pořádku...Zrovna v sobotu když jsme se vraceli z návštěvy, už před domem jsme slyšeli strašný pláč a naříkaní...Hned jsme věděli, odkud vítr vane..naše sousedka nechává své děti v noci samotné, zatímco si jde vyzvednou chlapa do hospody atp. Malá tak strašně plakala, mlátila do dvěří - o půlnoci. O půl jedné se milá maminka s opilým "otcem" vratili a ještě mezi zdvěřmi zahlásili "Ježííši". Pokud jsou s nimi doma, tak tam probíhají do ranních hodin hádky, rozbíjí se nábytek, očas padne i nějaká rána a tomu všemu je svědkěm jejich dcerka, která u toho pláče. Z bytu se line "vůně" popelníku... Kam se obrátit na sociálku?? Tohle není normální...ted nejde o naši nespavast, ale jde o ty nebohé malé děti, se kterými se to potáhne celý život..Díky moc za každou radu

kosticka32
25. říj 2011

no to je hnus,zrovna včera ve zprávách byl podobný případ a dopadl tragicky ☹ Zkusila bych odbor péče o děti

berenika39
Moderátor
25. říj 2011

@anonyms zkus když tam budou děti plakat večer zavolat městskou policii. musí přijet, prověří to a je naděje, že se spustí nějaká akce, sociálka se bude muset začít zajímat. to je neskutečný, ty děti za to nemůžou 😝 .

anonyms
autor
25. říj 2011

Ano, to s Městskou policií jsem si zrovna dnes říkala, jakmile se to bude opakovat, volám ... Kdybych z toho chlapa neměla respekt, tak tam půjdu zazvonit....Ale ten její je opravdu prazdná holá hlava s mozkem v lahváči!

berenika39
Moderátor
25. říj 2011

oni MP totiž na zavolání musí přijet...když to budeš hlásit někam jinam (sociálka, péče o dítě...), tak nemáš jistotu, jestli se něco děje. Na laxnost soc. pracovnic už dopaltilo dost dětí, bohužel (tím je rozhodně něchci nějak znevažovat nebo házet do jednoho pytle).

Sem začni psát odpověď...

Odešli