Paragrafy
anonyms
25. říj 2011

Kam se obrátit na sociálku?

Ahoj zodpovědné maminky. Mám "problém" se sousedama. Myslíte si, že je normální nechávat cca 2,5 letou holčičku s miminkem v noci samotné? To je u našich sousedů na denním pořádku...Zrovna v sobotu když jsme se vraceli z návštěvy, už před domem jsme slyšeli strašný pláč a naříkaní...Hned jsme věděli, odkud vítr vane..naše sousedka nechává své děti v noci samotné, zatímco si jde vyzvednou chlapa do hospody atp. Malá tak strašně plakala, mlátila do dvěří - o půlnoci. O půl jedné se milá maminka s opilým "otcem" vratili a ještě mezi zdvěřmi zahlásili "Ježííši". Pokud jsou s nimi doma, tak tam probíhají do ranních hodin hádky, rozbíjí se nábytek, očas padne i nějaká rána a tomu všemu je svědkěm jejich dcerka, která u toho pláče. Z bytu se line "vůně" popelníku... Kam se obrátit na sociálku?? Tohle není normální...ted nejde o naši nespavast, ale jde o ty nebohé malé děti, se kterými se to potáhne celý život..Díky moc za každou radu
kosticka32
25. říj 2011
no to je hnus,zrovna včera ve zprávách byl podobný případ a dopadl tragicky 😞 Zkusila bych odbor péče o děti
berenika39
25. říj 2011
@anonyms zkus když tam budou děti plakat večer zavolat městskou policii. musí přijet, prověří to a je naděje, že se spustí nějaká akce, sociálka se bude muset začít zajímat. to je neskutečný, ty děti za to nemůžou :-p .
anonymsautor
25. říj 2011
Ano, to s Městskou policií jsem si zrovna dnes říkala, jakmile se to bude opakovat, volám ... Kdybych z toho chlapa neměla respekt, tak tam půjdu zazvonit....Ale ten její je opravdu prazdná holá hlava s mozkem v lahváči!
berenika39
25. říj 2011
oni MP totiž na zavolání musí přijet...když to budeš hlásit někam jinam (sociálka, péče o dítě...), tak nemáš jistotu, jestli se něco děje. Na laxnost soc. pracovnic už dopaltilo dost dětí, bohužel (tím je rozhodně něchci nějak znevažovat nebo házet do jednoho pytle).