Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máme nárok na příspěvek na bydlení s 12 tis. čistého?

keba
19. črc 2013

Prosím nemáte tu někdo zkušenosti či dokonce stejný případ jako my.........jsme čtyřčlenná rodina:2 děti :do6,do15 let a dva dospělý Já jsme momentálně doma,evidována na úP a nepobírám nic..manžel vydělá 12tis. čisteho..nevíte někdo zda máme nárok na přízpěvek na bydlení ?děkuji moc všem za radu .

zamilovanadonej
19. črc 2013

@keba To nezáleží jen na příjmech, ale i na tom, jaký máte majetek. To znamená: zda máte své bydlení, jiné nemovitosti, zda máte spoření či peníze na účtu.....najděte si na netu formulář a mrkněte, co vše je třeba...

lucyhavirov
19. črc 2013

@keba Záleží taky na tom kolik platíte za byt atd.ale myslím si že byste něco měli dostat jelikož po odečtení všech nákladů vám toho moc nezbyde.Podívat se na stránky MPSV.

adusmamus
20. črc 2013

mate narok na prispevek na bydleni a vy jeste na doplatek na bydleni zivotni minimum pro 4clenou rodinu je 15tis mesicne,pokud berete pridavky na deti tak i tak vam to musi doplatit,abyste mely 15tis na mesic

vycu
20. črc 2013

S takovým příjmem nárok mít budete. Podmínkou je vlastnictví předmětné nemovitosti, nebo mít nájemní smlouvu a trvalý pobyt.

keba
autor
29. črc 2013

děkují dnes to tam valím podat!!!ještě se prosím chci zeptat jak vyřešit doklad ročního příjmu když mě chybí 2 měs.(manžel nebyl registrován na úp ani nepracoval ,nepodnikal)Byla by škoda abych přišla o přídavky když mu chybí pouze ten leden ,únor 2012.Od března má pak smlouvu .......myslíte že stačí napsat pouze nějaké čestné prohlášení ?

mrnous81
1. srp 2013

@keba Učetní Vám to potvrdí bez toho ledna a února 2012 a i tak to bude sloužit jako potvrzení o ročním příjmu za rok 2012.

Sem začni psát odpověď...

Odešli