• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Paragraf - ošetřování dítěte. Jak dlouho může trvat?

10. října 2016 
@havit Právě že naopak vyplatí :wink: ale myslím, že je potřeba aby ten první den byl pro tebe pracovní (ale jistě to nevím)...
12. říj 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@console A z jakého titulu bys to ošetřovné chtěla pobírat? Když nemáš práci, tak z žádné nepotřebuješ uvolnit a pobírat náhradu platu.
12. říj 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i děkuju, to mi nějak nedocvaklo...
12. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , prosím o radu
v neděli nastupuji na plánovaný SC , tak se chci zeptat jak to vyřešit aby manžel byl s náma doma alespoň 14dní?? lze čerpat postupně ošetřování na dítě a poté ošetřování na manželku ,protože nebudu ještě schopná se postarat o starší dítě??
6. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivi78 Tak s tou ošetřovačkou na dobu kdy budeš v porodnici problém není, tu vypíše porodnice... ale jestli ti napíše tvoje doktorka ošetřovačku i pak na tebe, to už ti tu nikdo neřekne, to už je na rozhodnutí doktorky, některé to napíší a některé k tomu přistupují tak, že pokud tě porodnice propustí, tak to znamená, že si v pořádku.
6. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže první ošetřovačku napsat na dítě tu mě vystaví nemocnice a pak zkusit obvodačku nebo gyndu???
6. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě kdyby mě ji napsala, musí se tam také dodržet ten jednodenní nástup do práce?? díky moc
6. lis 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivi78 Jo, tak to nevím :frowning2:
7. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i Také mám jeden dotaz. Jde ošetřovačku pobírat nejdříve na jedno dítě a pak na druhé? Nebo prostě platí jen 9 dnů jednomu ošetřujícímu? Díky
3. únor 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konidana Pokud je ta ošetřovačka na dané nemocné dítě, tak jde.
3. únor 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu.Když jsem s dcerou v nemocnici,mám nárok na paragraf?Díky
26. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaci91 určitě ano
27. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý de, chtěla jsem se zeptat dcera jde na operaci s nohou a doma s ní budu určitě 2 měsíce,ale na paragraf mám nárok 16 dní, tak jestli po skončení paragrafu si mohu vzít dovolenou 1den a zase nastoupit na paragraf. když jsem byla před 3 roky s dětma na operací nohou tak jsme ty paragrafy střídali,byla jsem 16 dní s jedním a pak zase 16 dní s druhým a takhle jsme to točili,ale teď jde na operaci jen jedno dítě.
Děkuji mockrát za odpověď
27. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky26 mělo by to jít. Stačí i paragraf ukončit v pátek a v pondělí začít nový.
27. bře 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no to mě nenapadlo :slight_smile:, nevím jak bych to jinak udělala s penězma.Moc děkuji
27. bře 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konidana To záleží, jak to vyhodnotí ossz, protože správně lze na jednu diagnózu pouze jedno OCR... To, že to většinou projde s přerušením je věc druhá, ale taky nemusí.
27. bře 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den mám jeden dotaz byla jsem ted 6 tydnu v nemocnici a manžel měl 9 dní paragraf ted mám bohužel nastoupit opět do nemocnice ale jiná diagnoza a zajímalo by mě zda má manžel opět nárok na aspon těch 9 placených dní paragrafu klukovi je 8 děkuji za odpověd
11. kvě 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladovka26 Pochopila jsem, že aktuálně jsi z nemocnice doma, tedy ano nárok opět má.
11. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry dendo kdy si muzu pozadat o OCR NA dite?
17. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patmat11 Jak do kdy?
17. kvě 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
20. čer 2014 ve 14:15 • kajamalkova
@j.a.n.i ahoj,koukam,ze tu vsem odpovidas,tak si te dovolim taky pozadat o radu,muzu? Pred 14 dny jsem byla s malym na paragrafu kvuli vybourani na kole,kdy mel osklivou trznou ranu v obliceji,dneska jsme se od dr. vratili s anginou,je mozne byt takhle po 14 dnech znovu na osetrovani?
26. čer 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska Jo, bez problémů :slight_smile:
26. čer 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky ,dnes jsem dostala poprvé paragraf na dítě a nevím jestli ten paragraf mám dát ihned do práce ,nebo až po ukončení ,děkuji
14. črc 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berka22 Podle toho, jak to bude chtít zaměstnavatel. U nás stačí až po ukončení, pokud to tedy není přes konec měsíce.
15. črc 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prosím o radu.Jsem samoživitelka a dcera mi ted omarodila ale nemůžu jít na paragraf.Může jít na paragraf otec dcery tedy exmanžel a jak dlouho má nárok na paragraf?Děkuji za info
30. led 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilitka1 Pokud je dceri do 10 let tak muze, delku 100% nevim, ale rekla bych, ze 9 dni.
31. led 2015 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.i Děkuji moc za radu :wink:
1. únor 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu, v neděli nastupuji na plánovanou sekci, to muži vystaví OČR v porodnici a až nás pustí domů tak mi ji vystaví obvoďačka. Je možné mít první OČR do soboty, v neděli nic a od pondělí začít novou OČR od obvoďačky? Lze mít to přerušení o víkendu, nebo si musí muž vzít na pondělí dovolenou a od úterý začít OČR? Děkuji.
5. led 2016 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nyní čerpám osetrovne, do 22.1., pokud chci pokračovat, musím nastoupita na nějaký den do práce nebo čerpat dovolenou a pak mohu znovu cerpat osetrovne, děkuji za odpověd.
15. led 2016 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek