• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ples, tombola - jak se změnil zákon?

24. ledna 2012 
Ahoj. Naše MŠ pořádá ples - všichni se snaží sehnat dary do tomboly, aby byly peníze na opravy ve školce, a podle informací, tato aktivita snad bude zbytečná?!?!? Vyplatí se? Dá se zákon obejít? Za informace od informovaných předem děkuji!!!
24. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zkus si pohledat konkrétní zákon, který tohle upravuje, ale co jsem včera slyšela v televizi, tak se to dá obejít jedině tím, že pořadatelé budou jako tombolové lístky losovat vstupenky. Což je sice hezký, ale vstupenku má každý jen jednu, kdežto lístků do tomboly si někteří jedinci nakoupí třeba celý paklík. Bohužel se ti naši zákonodárci snaží už vydělat opravdu na všem :unamused: .
24. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@usounek25 Děkuji. Já jsem to právě neviděla a na studování zákona teď nemám čas...potřebuji selskou, ale rozumnou radu!!!
24. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar1 není zač, třeba ti ještě někdo poradí něco rozumného, jak to obejít :slight_smile: .
24. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akdar1 vcera ve zpravach hlasili, ze tomboly se budou asi rusit,prave kvuli tech nesmyslnym poplatkum,ale ze se to teto sezony jeste nedotkne, vic bohuzel nevim
24. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vyguglila nejake informace... Evidentne zase poslanci meli zatmeni mozku!?!?! Nejdrive neco uzakoni a pak si teprve rvou vlasy nad tim, jak zakon upravit a udelit vyjimky!?!?
Tombolu je nutne prejmenovat treba na soutez o ceny, pak to ma jen ohlasovaci povinnost a nebo to ted obejit s tim, ze poslanci uznaji, ze to podelali a plesum a podobnym akcim daji vyjimku!?!?! To je stat, to je stat!?!?!?!? :angry:
24. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek