• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podpora při rekvalifikaci. Jaká je?

18. ledna 2011 
Ahoj,
Na ÚP mi nabídli rekvalifikaci (administrativa s praxí).Jen teda nevím ,jaká je oři tom podpora.
Jestli se počítá z rodičáku nebo ze zaměstnání,které jsem vykonávala před mateřskou?
Paní na ÚP bohužel neví :astonished: :sweat_smile: :confused:

Děkuji
18. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zeptej se @vojtisek2007 možná bude vědět..ale mám obavy, že fakt z předchozího zaměstnání se to počítat jako nebude..to bude tak nějak podobný, jako podpora po rodičáku :wink:
18. led 2011 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka podpora je určitě vyšší než při klasickém nástupu na pracák, vzhledem k tomu, že jsi rozhodné období (3roky zpět) neměla žádný příjem, ale náhradní dobu (péče o dítě do 4 let věku) tak máš podporu stanovenou, kolem 3,5tisíce něco tuším cca 5měsíců, když ale budeš na rekvalifikaci, bude tvoje podpora jak vyšší dak delší :slight_smile: myslím, aspoňn to tak bývalo...jak to že ti úřednice na úp tohle neřekne ????
18. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vojtisek2007 -děkuji moc :slight_smile:
Já se uřednice na ÚP ptala ,ale prý neví :sweat_smile: :confused: celkem jsem zůstala v šoku.
18. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka by taky mohla jít ta ženská z fleku na nějakou rekvalifikaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby věděla co má říkat lidem, kteří jdou za ní pro radu a pomoc....
18. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vojtisek2007 - :grinning: :grinning: :grinning: nebo bych mohla rovnou úředničit já místo ní :grinning:

Jo a ještě jsem si na sebe nechala vypracovat pracovní diagnostiku(předpoklady pro práci v administrativě ,personalistice,sociálních službách,práce s dětmi)....ale asi mi ten papír k ničemu nebude ,co? :(
Myslím,když se bude ucházet o práci (no,o tu už se ucházím 5 měsíců :pensive: :pensive: )
18. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakoubka tak to nevím, jestli ti to bude k něčemu, nikdy jsem o tom neslyšela....
18. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vojtisek2007 -http://www.soledpro.cz/divize-vzdelavani-poradenstvi-pracovni.php
tady :wink:
18. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek