Potřebuju vzít do auta 3 děti, ale 3 sedačky se nevejdou

freeagain
23. srp 2014

Jak to řešíte Vy? Slyšela jsem, že když jsou dvě autosedačky, že třetí dítě může sedět pouze připoutané pásy mezi nimi? Děkuji za rady 🙂

irous
23. srp 2014

Je to přesně tak. Mám 3 děti - syn 4,5 a 2 dcery 20 měsíců. Od jejich narození jezdíme tak, že holky sedí v autosedačkách po stranách a syn uprostřed. Synovi jsme koupili podsedák. Dokonce nás stavěli už i policisti a je to tak v pořádku. Autosedačky chrání syna, proti nárazu ze stran..

pavlapl
23. srp 2014

co si pořídit větší auto. já mám 6 místné a každá sedačka má svůj 3 bodový pás a všechny mé děti mají autosedačky. Od doby co jsem viděla crasch testy s dítětem na prostředním místě vzadu které je připoutané jen břišním pásem bych tam svoje ani jiné dítě nedala.

betelgeuzz
23. srp 2014

Jak velké máš děti? větší sedačka se dá dát i na přední sedadlo.

denyzuza06
23. srp 2014

Dítě samozřejmě může sedět se středovým pásem uprostřed na podsedáku, mé auto má teda i uprostřed tříbodový ale když není zbytí i dvou bodový je možný, ale vzhledem k tomu že pokud je autosedačka po směru jízdy může dítě sedět vepředu dala bych ho radši dopředu na tříbodový když vzadu není. Pokud je vepředu aiback soporučuje se sedačka s dítětem posunout na co nejzadnější polohu