Právnická rada. Není zde nějaká právnička/právník?

amis24
1. lis 2019

Ahoj holky, není tady prosím nějaká právnička nebo maminka co má za muže právníka a byla by ochotná poskytnout radu? Vím, že jsou právníci moc drazí ale nechce se mi vyhazovat peníze, aby mi dotyčný řekl, že to nemá cenu a je to předem prohraný boj. Tudíž potřebuji poradit, popřípadě znát názor právníka, jestli má cenu do toho jít. Předem děkuji.

zelenaesmolda
3. lis 2019

@barulina
vsak kazdy se necim zivime,co je na tom spatneho?holt z nekterych profesi si lidi srandu delaji vzdycky,s tim je treba se smirit,stejne jako blondyny s tim,ze se delaji vtipy na jejich blbost 🙂

tulikiss
3. lis 2019

@barulina vsak to ze si policajt sem psala ja, to snad neni nadavka ne? ja to psala na vysvetlenou proc si mozna spatne cetla, ze mas neco zjistovat ty.

barulina
3. lis 2019

@zelenaesmolda sranda a utok je neco jineho. A nemusis me rikat zncehonsinlodi srandu dwlaji. Ja sama si jo delam napr. Z me profesw, ale tohle nebyla sranda. Tohlle byl pokus o zesmesneni. A pritom se zesmesbil nekdo jiny. Ja svou chybu uznala. Tak mej pekny den

barulina
3. lis 2019

@tulikiss ja vim zes to psala ty a taky je zcela jasne jak jsi to myslela. Ale bud v klidu mi je to jedno ;). Ja sve pochybeni uznala. Ty svuj ironocky prispevek neobkecas. Ale jak rikam, je minto naprosto sumak ;) mej pekny den

moncakelisova
3. lis 2019

@vineta z jeho strany bohužel žádná otcovska láska a přátelství v životě jsem mu neublížila jen jsem se kdysi rozvedla a jednou jsem mu volala a on mi řek že už nejsem jeho dcera a to mě dostalo je to asi 4 roky pak jsem po nějaké době znova volala ale bohužel linka byla zrušena a tím to asi pro mě skončilo pak jsem dostala teď v pátek dopis ze mi táta 1.9 zemřel a vydědil mě a děti pořád to nemůžu vstřebat proč ty děti děkuju za pomoc

moncakelisova
3. lis 2019

@tulikiss jednou mi to řek do telefonu že už nejsem jeho dcera když jsem mu řekla že se rozvádím a položil telefon jiný důvod není já za ním jezdila do té doby než mi to řek ale on nikdy ani mi neblahopral k svátku k narozeninám ani a vanoce a věděl kdy bydlím

moncakelisova
3. lis 2019

@betelgeuzz dostala jsem po měsíc co zemřel dopis od notáře a tam je napsané že mě vydědil i děti z důvodu nezájmu což je samozřejmě lež mám fotky

moncakelisova
3. lis 2019

@barulina nemá žádný dluhy byl takový setrilek jak se říká a byt v Praze

moncakelisova
3. lis 2019

@betelgeuzz nejprve to napsal v roce 2011 na svou rodinu a v roce 2016 to zrušil a napsal na cizí osoby

barulina
3. lis 2019

@moncakelisova jj. Nanto byste stejne prisla, jak napsaly nektere. At vam.to dopadne jak potrebujete

tulikiss
3. lis 2019

@moncakelisova porad se s pravnikem, ono to vazne neni tak snadne nekoho vydedit a ty si mu neudelala nic spatneho... je ironii ze clovek co se 17 let nestaral o dceru ji odepise, protoze se ona rozvede.

betelgeuzz
3. lis 2019

@moncakelisova Zašla bych za právníkem a zároveň kontaktovala i toho notáře, aby ti řekl, z jakého důvody tě měl vydědit. Jestli máš nějaké důkazy, že jste udržovali styk, tak si je nachystej - nějaké rodinné fotky, maily, pohledy apod.

moncakelisova
3. lis 2019

@betelgeuzz z důvodu právě že jsem o něj neměla zájem ba naopak byl to on já za ním jezdila ale on nikdy nikdy ani za vnoučata a nejsem z těch co by lhala ba lhala jsem mamce že jedu ke kámošce a jela jsem za ním

mamac
16. lis 2019

Ahoj, s dovolením se připíchnu..Je tady někdo, kdo se orientuje v občanském právu (jedná se o nájemní smlouvu ) a byl by ochoten poradit? Děkuji.