Sleva na dani, stačí doklad o zaplacení školkovného?

lili.204
26. led 2015

Holky prosím pěkně o radu ,dostala jsem doklad ze školky o zaplacení od září do prosince 2000kč
papír nato a musím ještě něco udělat dát ho manželovi do práce nebo tak něco abych měla nárok na nějakej peníz stoho? nebo stačí vzít tendo doklad a jít stím na danové ????

xpila
26. led 2015

@lili.204 To fakt nestačí. Někdo (ty nebo manžel) si to musíte zahrnout do daní jako odečitatelnou položku. Je už tady na to spousty diskuzí, stačí to projít.

lili.204
autor
26. led 2015

Takže ten papír musím dát do práce manžela s jedním ještě papírem že??,

betelgeuzz
26. led 2015

@lili.204 jenom ten papír ze školky dá manžel do práce. žádný další nepotřebuje.

lili.204
autor
26. led 2015

Takže když to zašlu na on je pod manpower group tam když ten doklad pošleme okopírovanej tak stačí?? dají nám něco pošlou nám něco zpět?

banitram
26. led 2015

Pokud manžel požádal v práci o provedení ročního zúčtování, tak mzdové účetní ještě do 15.2.2015 donese to potvrzení ze školky a ještě si u účetní vypíše dodatek do daňového přiznání o uplatnění této slevy. Když totiž tiskli současný formulář daňového prohlášení, tak ještě žádná sleva na školku neexistovala a proto v daňovém prohlášení není kolonka, kam by se to školkovné dopsalo - se vkládá samostatný formulář s částkou, jménem poplatníka i dítěte a jejich rodnými čísly.

lili.204
autor
26. led 2015

Moc vám děkuji nelenila sjme a zaslala jsme to poštou rovnou do jejich firmy sna dmi to pošlou zpět i s tím co potřebuji!!děkuji moc za pomoc

majriska
18. únor 2015

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda si mohu uplatnit školkovné, pokud dítě chodí do školky od září a já jsem zaměstnaná za 9200,- hrubého od 1.11.2014. Potvrzení ze školky mám, ale prý nesplňuji požadavky na uplatnění... Mám 3 děti, na všechny uplatňuji daňovou slevu cca 3851,- Děkuji