Gynekolog - Pardubice. Doporučíte, prosím?

cherry123
4. led 2024

Zdravím všechny, sháním gynekologa/gynekoložku v Pardubicích, který je profesionál a nezanedbává věci. 🙂
Momentálně nejsem spokojená u své stávající lékařky a chtěla bych změnit.
Koukala jsem na možnosti, těch je hora ale do oka mi nejvíce padli: Mudr. Peršín, Mudr. Tichý, Mudr. Středa a Mudr. Veselá.
Děkuji za reakce a zkušenosti. 🙂

areh
5. led 2024

@cherry123 za mě MUDr. Mrvová. Nevím,jestli teď bere nové pacientky, ale lepší doktorku jsem neměla (v žádném oboru). Lidská, sympatická. Přešla jsem k ní v těhotenství. I sestru má příjemnou.

luucia
5. led 2024

dr Středu znám, protože jsem s ním dřív pracovala a toho fakt neee🙈 Dr peršína taky znám, jako doktor dobrej, ale přístup k pacientkám příšernej..navíc je myslím už důchodovej takže už tam dlouho asi nebude

pampeliska1313
5. led 2024

K Peršínovi začala chodit kamarádka potom, co ji nějaká gynekolozka zanedbala dost zánět a nějak ošklivě se to řešilo operací nebo co. Peršína si chválí, že je dobrej. U Tichýho jsem byla jednou (místo pana gynekologa co tam byl predtim, ten byl úžasnej) a už se neukázala. Když jsem se ptala, jestli budu mít děti někdy, jen mi odpověděl, že když nemám ovulaci, děti nebudou a víc mi neřekl. Ale zase jedna zkušenost nemusí bejt nutně vypovídající. Já už ale pak nepřišla.)

cherry123
autor
8. led 2024

@areh Na MUDr. Mrvovou jsem slyšela samou chválu. Jen bohužel myslím, že nepřijímá, ale koukala jsem na web, že tam má nějaké nové posily… ale tak za zkoušku nic nedám. 🙂 Děkuji

cherry123
autor
8. led 2024

@luucia A mohu se zeptat proč MUDr. Středu ne? 😄 na internetu na něj vidím samou chválu.. každopádně děkuji za reakci

cherry123
autor
8. led 2024

@pampeliska1313 Děkuji za reakci, pan doktor Tichý stejně prý nepřijímá… Dnes už konečně někam zkusím zavolat, zatím jsem si dělala takovej vlastní výzkum 🙂 Snad vyberu dobře 🙂

luucia
8. led 2024

@cherry123 na pacientky je milý..ale co jsem ho zažila já, tak je hloupý...x pacientek zanedbal, v Sanusu se s ním díky tomu rozloučili..to za mě jako člověka, co s ním dělal, pacientka co třeba není komplikovaná tak nic nepozná

lizzie02
8. led 2024

Za mě Mudr. Tichý, super doktor a nikdy mi nic nezanedbal, naopak si myslím, že mě poslal včas do nemocnice 🙂 jinak MuDr. Persin také odborník na svém místě, všichni mě připravovali jak je nepříjemný, byla jsem tam na screeningy v obou těhotenství a vždy v pohodě a naopak, nemít svého tak k němu klidně jdu🙂

cherry123
autor
8. led 2024

@luucia Dobře, děkuji… jelikož mám nějaké problémy, chci mít jistotu, že mi to žádný gynekolog nezanedbá… tak ho zkoušet nebudu

cherry123
autor
8. led 2024

@lizzie02 Děkuji moc 🙂

cherry123
autor
8. led 2024

Náhodou zkušenost s MUDr. Tomašulovou nebo MUDr. Luckou někdo nemá? 😊
Zatím jsem zkoušela volat do ordinace MUDr. Peršína, bohužel nikdo nezvedá, budu ještě zkoušet 🙂

lizzie02
8. led 2024

@cherry123 upřímně, co si pamatuju, tak bylo těžké se tam dovolat, vždycky jsem se stavila osobně objednat🙂

simkrk
11. led 2024

@cherry123 ja chodim k Persinovi a musim rict ze vse ok.. 😊 Sice se moc neusmeje, ale proste vi, zna, poradi a da se s nim mluvit, na vse odpovi.. 😊🙏

ele_nka
11. led 2024

@cherry123 chodím k Peršínovi a za nikoho bych ho nevyměnila. Je fakt pečlivý. Syn měl srdeční vadu a on na to přišel opravdu brzy, měl skvělý přístup a díky němu jsme to zvládli dobře. Stejně jako mě podržel při potratu...normálně se moc neusmívá, ale jak o něco jde podržet umí.

ele_nka
11. led 2024

@cherry123 zkus volat když mají ordinaci odpoledne. Dopoledne většinou mají šrumec a telefony neberou.

nikola1email
11. led 2024

Pokud ještě sháníte, doporučuji Kokrdovou, ordinaci má na Polabinské poliklinice Karla Šípka.
Nevím ale jestli přibírá. Vybavení topové. Když jsem čekala dvojčata, dělala vše důkladně. Nikdy mě neodmítla, vždy vše řešila. Sestřička je taky za mě fajn. Chodí k ní i má mamka a pár mých kamarádek a přístup stejný jako u mě 🙂

radostnaa
15. led 2024

@areh take k ni chodim,zatim bez problemu i behem celeho tehotenstvi vse v poradku