Příměstské tábory pro děti do 14 let věku. Jaké jsou možnosti? Zkušenosti?

madre1
22. črc 2020

Dobrý den, pro mě bude tento dotaz aktuální až za rok, ale ráda bych si zjistila předem, jaké jsou v tomto směru možnosti. Budu ráda i za osobní zkušenosti - pozitivní i negativní, včetně ceny.
Děkuji za odpovědi 🙂

jijulka
22. črc 2020

@madre1 naší teď jsou na primestaku s Deti sportu... ale nevim vekovy limit. Cena cca 2500 za dítě, sourozenec. sleva. A moje deti chodi domu nadšené

ninolleta
22. črc 2020

Můj syn (10let) chodí na příměstské tábory každý rok, minimálně na dva a byl vždy spokojený. Byl už na tenisovém, plaveckém, všesportovním, in linovým a miluje také farmářské u zvířat. Mám s tím dobré zkušenosti, takže za mne mohu doporučit, nabídka bývá velká, tedy v hlavním městě. Ceny se pohybují kolem 2800Kč.

terinka86
23. črc 2020

Děti sportu mají limit 15 let. Naši kluci tam byli taky spokojení, letos jdou zas (ale jsou o dost mladší teda). Když objednáš a zaplatíš už v lednu, je tam pěkná sleva, výhodou je, že konkrétní termín si můžeš vybrat později. Pak máme ještě zkušenost s DDM Alfa v Polabinách, to je taky fajn, povětšinou myslím do 14 let.

madre1
autor
25. črc 2020

@ninolleta , jelikož jsem se ptala ve fóru Pardubice, Prahu jsem na mysli opravdu neměla 🙂

madre1
autor
25. črc 2020

@jijulka , @terinka86 , na webu píší, že je adresa tábora:
SPŠE a VOŠ Pardubice, Karla IV. 13
53002 Pardubice

Přímo tam se děti odevzdávají a vyzvedávání?
Kam s nimi chodí na oběd a jak je tam zajištěný pitný režim?

jijulka
25. črc 2020

@madre1 ano, teď to meli tam. Stravuji se v te skole, pitny rezim varnice se stavou a cistou vodou, deti si cepuji do lahvi. Kluk rikal, že jim furt hudrali at pijou. A je fakt, ze ani jednou neprisli s upalem, na hlave cepici, v ruce lahev. A kdyz sli na, Arnosta, meli obrd zajisteny na lodi. Komunikace s nimi bez potíží.

madre1
autor
26. črc 2020

@jijulka , tak to je SUPER 🙂 Starší kluci jsou přihlášení na příměšťák v AquaCentru (chodili první 3 dny v měsíci, pak byli 3 týdny doma a zítra budou pokračovat) a hned první den si tam ten mladší uhnal úpal ☹
Naštěstí se do druhého dne vzpamatoval, ale ráno se jim tam pozvracel do trávníku. Ale nikdo nic neříkal, tak jsem to neřešila, ale kdyby remcali, asi bych se ozvala.

ninolleta
28. črc 2020

@madre1 já jsem to nejprve prehlidla a všimla si toho až později.

lada090
30. led 2023

Naše 2 holky byly už 2x za sebou na AIM Kempech (kdyžtak dávám i webovky https://aimsport.cz) a byly vždy maximálně spokojeny. Na táboru si mohly zkusit několik různých sportů a hlavně pořád hrály hry. Můžeme s manželem jen doporučit.