• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám 11ti měsíční mimi v noci kojit nebo dávat čaj?

1. srpna 2009 
Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Záleží jak staré je mimi, malé je 11 měsíců a v noci 2x kojím, čaj moc nechce
31. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já dávám sofi mlíko kolem 23.30 hod. a pak až kolem 6.30hod.
čaje si lokne 2x zatímco mlíka vypije i 120-150ml
31. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. črc 2009 ve 20:06 • kafi
Děti od osmého měsíce věku v noci pít mlíčko už nemusí a není ani dobré zvykat je na čaj. Ani jedno moje dítě v noci mlíčko ani čaj nepili, nepijí a pít nebudou.
31. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kafi já 1x za noc mlíko a to má 9měsíců, prostě ho chce a čajem, vodou se ošálit nenechá a bud řve a řve a vydrží i hodinu nebo ci cucne čaje, usne a za půl hodky je zas vzhůru. takže já mlíčko dám, vypije ho, otočí se na bok a spí dál. takže já dávám, je to pro nás tak jednodušší a fakt že jsem i ráda protože přes den mi mlíko moc nechce, někdy do něj dostanu jen jednu dávku tak jsem i ráda že aspon má takhle to mlíko
31. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
andy,
já se v noci chodím taky na pít, takže nechápu, proč bych v těhle vedrech Sofi nedala napít :sweat_smile:
a jestliže mi vypije 150ml, tak asi jí to schází :wink:
to je jako kdybys tvrdila, že dospělí lidé už přes den nemusí spát, a tak si nikdy ani v budoucnosti během dne nedám 20.
trošku radikální rozhodnutí, ne? :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik
100% souhlas :wink:
31. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tygr nejí v noci mlíko asi od 3m, ale čaj pije stále..min. jednou za noc, já v noci taky piju..nevidím na tom nic divnýho, kor když jsou horka :confused:

jinak moje teda nedávala dětem napít asi od 16:00, aby se v noci nepočůrali, docela úlet :pensive:
31. črc 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. črc 2009 ve 20:27 • kafi
sisstinko ahoooj :slight_smile:
pro dětičky cokoli :dizzy_face:

já na tom, že děti chtěj v noci pít,nevidím fat nic špatnýho
31. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
a kdyby chtěl mlíko, tak mu ho dám klidně taky( jakože nechce už víc jak rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), do 18 ho pít nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná to dělá problém maminkám, které nejsou zvyklé v noci vstávat...já pití čaje nepokládám za probuzení ani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe jo a já taky piju v noci jak píšeš tak mi taky přijde divné nedat malému napít. třeba kamarádka má přesně určené časy kdy malé dává pit a nedá ji ani o minutu dřív, já nabízím teda v průběhu dne a často ale přesně na minuty to fakt nemám
31. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
31. črc 2009 ve 20:35 • kafi
smardik,
a kaká kamarádce malej taky přesně na minutu :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já si pamatuju, jak nám babka nechtěla dávat napít..a to nám bylo třeba 10let :confused:
31. črc 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
siss
jo tak něco podobnýho jse taky zažila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej jsme pili bez příčiny :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe: ona někde vyčetla, že to prej není dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku bylo 30, my lítali po zahradě a nesměli jsme se napít, páč nás nepustila do baráka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jako já nevim, jak bych měla udělat, aby v noci nepil čaj :confused: by prostě neusnul, kdybych mu nedala napít :confused:
31. črc 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
pije mlíko, nic jinýho nechce, čajem nebo vodou ho neošálím a řvát ho nenechám... :slight_smile:
pije kdy chce, není stroj...
31. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe to nevím ale pití má přesně na minutu, ven chodí taky jen hodinu denně v určitou hodinu a nesmí se ani o minutu zdržet, malá má hlad ale nedostane ani o minutu dřív-sedí u malé a ta řve protože má hlad a vidí flašku ale ona jí to nedá dívá se na hodinky a až je ta určitá hodina dá ji to, fakt ani o minutu dřív. v pondělí má to jídlo, v úterý to jídlo a nemění se to, prostě řád úplně na vteřiny
31. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik: nemá obsedantně- kompulsivní poruchu? :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
schwarzovka souhlas :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin nevím o tom, fakt je že už se moc nestýkáme protože mě prostě nebaví chodit přesně na minuty někam a nemoc jít jindy, navíc ona ted chodí od 12-13hodin jindy ne a to já nejdu - za prvé mě to velké teplo vadí a přes poledne jsme raději doma v chládku, ted těhotné mi to vadí dost a malému to taky vadí, chodíme ven bud dopoledne nebo odpoledne ale ne přes to největší vedro. dřív jsme se bavili hodně a chodili ven hodně ale ted ne z důvodu že fakt musí mít vše z minuty na minuty, nedá se nějak přizpůsobit apod
31. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
smardík
to je fakt na palici.chudinka malá.matka by potřebovala odbornou pomoc :sweat_smile:
ty jo, Sofi mi obědvá v časovém rozmezí 12.00-13.30 podle toho, jak se probudí, kolik vypije mlíka, jestli je horko...
když ji zatemním pokoj,tak je schopná spát do 11.00 :grinning: a oběd má pak třeba ve 14.00
jediný, co fakt dodržuju je večeře,koupání a do 19.30 musí být v postýlce.Jinak během dne to nehrotím :sunglasses:
31. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
soanpe jo je to na palici proto fakt už s nimi ven nechodíme i když mě to štve, moc kamarádek tady nemám ale to se fakt nedá. Nejhorší je že mě furt přesvědčuje že takový režim potřebuje i můj Tomášek, že má zmatek v tom že ho nemá. u nás se taky dodržuje to koupání a večeře a taky v těch 19:30 nejpozději jde spát, jo ještě se dodržuje že chodí po 2hodinách spát, jak ne je protivka protivná a pak v pondělky mívá žloutek - dřív jsem ho dávala jednou v pondělí, jednou ve středu a pak mi dělalo zmatek a nebyla jsem si jistá zda ho měl tak ho míváme v pondělky a je to ale to je tak vše
31. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím si, že naše děti budou vyrovnanější a spokojenější :wink:
31. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
my nemáme režim žádnej, jsem si na to nikdy nehrála a nehraju :stuck_out_tongue_closed_eyes: max. chodí spát tak +-stejně..a koupat, a to je asi vše :sweat_smile: a to máme tak až od roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
doufám, malý má určitý řád, určité rituály ale prostě to není na minutku ale dle jeho potřeb - nenechám si ho řvát hlady protože není určitá hodina a nebudu mu to dávat když nemá hlad, jako co hodinu mi jíst nebude ale když chce jíst třeba o 15minut dřív nebo později tak to tak dostane, já taky mám někdy hlad třeba ve 12 a někdy až ve 13
31. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nikdy jsem řád nehrotila, malej si ho tak nějak udělal sám...vždy se to pohybuje kolem nějaký hodiny, ale to co píše smardik to je šílený...ta by vážně potřebovala pomoc... :confused:
31. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: tak to musí to dítě už umět hodiny....jen aby nebylo ve finále neurotický z toho dodržování režimu.
Souhlasím s myšlenkou, že děti mají rády zavedené, opakující se věci, ale rozhodně to není o časech. Péta si to nastavil tak nějak sám, nehrotím to, ale fakt je v klidu, když ví, že po spaní je přebalení, jídlo, večer koupáňo, jídlo, spinkat....

k tomu pití v noci...to moje zlato spí už dlouho celou noc, prostě se nebudí, ale když, tak mu napít rozhodně dám, čaj. Mlíčko pil jednou v noci do půl roku. Jediný, co je možná nepříjemný je, aby si třeba prtě nezvyklo na noční jídlo, čím zafixovanější zvyk, tím hůř se odbourává. Ale mlíko do roka, jednou v noci, v tom nevidím problém - za předpokladu, že to mimčo vyžaduje nebo se mu tím doplnuje mléčná dávka, pokud přes den mléko nechce.
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
berenika...já bych taky ráda, aby už spinkal celou noc, ale já prostě nemám sílu ho to nějak odnaučovat...snad si jednou uvědomí, že je to lepší spinkat...vím, že u něj je to už o zvyku....kdyby to šlo nějak "bezbolestně" :slight_smile:
31. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek