Nechce čaj ani nic na zapití po jídle. Co během jídla?

neeve
16. pro 2007

Začali jsme s příkrmy. Už čtvrtým týdnem dáváme v poledne nějakou zeleninku s brambůrkem nebo rýží. Baští krásně. Ale pak jí nabídnu čaj nebo šťávičku a to nechce. Už je asi tak nahamaná, že nechce. Myslela jsem, že třeba Sunar si dá, tak to také ne. Jen prso by brala. Ale já bych chtěla, aby se naučila to jídlo zapít čajíkem, vodou, čímkoliv kromě mlíčka. Mám ji nabízet pití během jídla, kdy ještě není tak najedená? Předem díky za rady a názory... 😵

makelka
16. pro 2007

vidím, ja je každé dítko jiné, náš prcek jak ochutná čaj ze sáčku tak by ho nevypil ani zaboha a teplej? Ani náhodou, počká až schládne a teprve ho pije, jinak zahazuje flašku 😉

berynka
4. led 2008

Ahoj, u nás je to zase naopak. Všimla jsem si, že když je čajík teplý nebo i naředěná šťáva, tak to vypije jako nic 🙂 .
Malé ale nechutná granulovaný čaj pro mimi (bylinkový), to se vyloženě otřásá a flašku odstrkuje. Tak jsem jí začla dávat ovocný sáčkový, který malinko osladím a to pije bez problému.

aponchie
4. led 2008

neni brzo davat caje a vodu kdyz kojite?nestaci ten prikrm zapit MM?nebo proc chcete at piji jeste neco jineho treba v 6nebo7mesicich?jako ze chcete prestat kojit?to nechapu 🙂

berynka
4. led 2008

Já třeba kojit přestat musela ☹ . Jak Hedoušovi začaly růst zuby, tak mne kousala 😅 . A po UM a přikrmu začala mít tužšího hovňouse 😉 . Tak jsem pokusem a omylem zkoušela, co vypije 🙂 .

aponchie
4. led 2008

kdo koji nechapu to kdo nekoji chapu a pokud nechce casem si zvykne netreba z toho delat vedu 😉

kupinka
4. led 2008

Mi malý do dneška odmítal jakékoliv jiné pití kromě mlíčka.Dneska se to zlomilo,koupila jsem mu meruňkovou šťávičku-ta je sladká a konečně 100ml vypil!!!!!!! Tak jsem z toho happy a musím říct,že mě to dost trápilo.Takže mamči vyčkejte,ono se to časem zlomí-a v létě určitě 😉 Některé mimča asi mají takové nějaké období 😒 🙂

jana.m.
7. led 2008

ahoj taky mame prodlem s pitim čaje babička už mě napomina že davam male malo čaje jenže když pije čaj tak potom blinka mame teda s blinkanim potiže od narozeni proto pijeme nutrilon AR tak nevim jestli to vadi nebo ne že malo pije