• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 2 letech vypije v noci až 3 lahve 240 ml mléka

19. listopadu 2012 
Mám téměř dvouletého kluka který mi už od chvíle co se narodil dlave jak neuvázenej. A to při porodu vážil jen tři kila :slight_smile:. Je normální že i ve téměř dvou letech pije v noci dvě až tři lahve 240ml mléka? Když mu dám před spaním kaši tak má ještě větší hlad. Přes den taky pořád něco jí , ale tlustej není. Je to taková vazba :grinning: ale nemá špeky . Je to normálví???? Máte taky takové malé nenažránky někdo nebo jse sama ? Za chvíli sní i nás :grinning: :grinning:
9. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
23. říj 2012 v 11:56 • weru0112
Dobrý den, myslím si že když mu dáte k večeři něco vydatnější než kaši jak píšete, tak by nemusel v noci vyžadovat mléko. A já jsem toho názoru, že už tak velké dítě v noci má spát a ne pít či v podstatě jíst. Vcelku by mě zajímalo jak se k tomuhle staví vaše mudra. Já bych mu nic nedala a hotovo, prostě se to musí odnaučit. Abych vstávala k takhle velkému dítěti 3krát v noci a chystala mu mlíko no to by mě asik brzo kleplo. Nezlobte se na mě, ale tohle je můj názor.
19. lis 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek