• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Značka plenek, které vydrží neprosáklé celou noc

14. ledna 2011 
jsme v látkových a spinká mi celou noc 20.00-9.00 a někdy i dýl:slight_smile: v nemocnici jsme měli Pampers sleep&play.
12. led 2011 v 01:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 taky tak. Látkovky a v pohodě :slight_smile:
12. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím podle čeho bych se měla řídit já,ale přesně v tomto období kolem těch 14 měsíců se nám to dělo taky,ale spíš holka,u kluka vyjímečně.na noc používám Pampers Activ baby a trvá to do teď,prostě jí to ujede někde stranou,protože když jí přebaluju tak jí nemá moc nasáklou,máme 10kg a používám 7-18kg,ale je fakt,že holka je strašný vrtulník,při spaní :grinning:
12. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme hellen harper a spokojenost... :wink:
12. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39 v pohodě, já to nijak zle neberu. dneska se vzbudila 3:15 a chtěla mléčko tam jsem jí ho udělala, byla tak napůl probraná tak jsem ji teda i přebalila, no a pak jsme hodinu a půl nespali, protože si hrála, výskala v postýlce, povídala všechny slovíčka co zná, no mazec :slight_smile: ale tak aspoň jsem ráno nemusela prát :slight_smile: :slight_smile:.

@lamarika teď měly v akci v tetě pampersky active baby tak jsem je koupila a vzala jsem jeden balík s větší velikostí, zkusím jí je dát a uvidíme. tohle s tou velikostí by mě teda vůbec nenapadlo
12. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 tak odvolávám, to asi víš ty nejlíp, co bude, když se probere :wink: :wink:
12. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 nam se to zacalo stavat asi pred mesicem mala ma 11kg a pampers active baby 4+(9-20) zacaly kdyz spala odpoledne 2-3hod a v noci protekat. Koupila jsem 5ky, ale obcas se to stane i ted kdyz pred spanim vypije flasku 250ml caje. Vecer pred spanim pije okolo 200ml sunaru. Takze souhlasim s @innes menit uz kdyz prekroci vice spodni hranici. Jine pliny nez pampers jsme nezkouseli. Je to podle me hodne tim, ze uz v tomhle veku necuraji 10x trochu ale jednou a hodne a no ta plinka neni stavena. Zkusim jeste aspon na spani ty premium care a uvidime.
12. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
O te velikosti psala jmisa ne innes:slight_smile:
12. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já u obou používala ty obyčejné z Tesca nebo ty co prodávaj v Penny, a vždy v pohodě :wink: nebo jak jsem už tady taky četla přebalit i v noci.. :wink:
12. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 Nám se stávalo samé právě s Huggies, protékaly snad i před den. Vyzkoušeli jsme více druhů a nelépe se osvědčily Pampersky Activ Baby, ale musí mít správnou velikost. Souhlasím s holkama, u nás se měnila velikost hned při dosažení nové spodní hranice velikosti. :slight_smile:
12. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nám se osvědčili plenky Alana - nebo tak nějak - eko plenky z DMka, takovej zelenej obal a ani nebyli nijak drahy....
12. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzejn81 mně by to s tou velikostí taky nenapadlo, ale shruba před 2-3 měsícama jsem řešila podobnej problém a koníkovky mi poradily větší velikost. No a měly pravdu :wink: Tak to třeba pomůže i vám :wink:
12. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám s dobrou zkušeností koupit větší velikost, používáme Pampersky.
12. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás Pampers absolutně propadly. zkusili jsme různé, ale výsledek vždy stejný. osvědčily se nám kdysi fialové Tesco, podobné jsou Wickies z Kauflandu. když je přestali dělat, přešli jsme na Happy a spokojenost. v "nouzi" Huggies, ale ty už mají trošku jiný tvar a zdají se mi menší. prostě bereme jen ty, které mají na zádech gumu. Happy mají dost často v různých obchodech v akci, tak se vcelku vyplatí a ušetří nám dost prádla. Pampers ani zadarmo.
13. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme spokojený z plínkama Tesco zelené
13. led 2011 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používáme Tesco nebo Huggies premium, ale o kus větší (dávám 4+)
13. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my už asi rok používáme obyč euroshopper,maj je v albíkovi nebo hyperalbikovi,občas se nějaká nehoda stane,ale večer ještě máme mlíko,tak je to asi aj tím a cenou jsme se dostali pod 3kč/ks,takže super.zkoušeli jsme i huggies aj pampersky a žádná hitparáda to teda nebyla :wink: ,hezký večer 4p
13. led 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedině pampersky.Malý hodně trpěl opruzeninama od malička a jedině tyhle jsme mohli mít. Zkoušela jsem Happy, Tesco, Huggies atd. a nic. Ještě lepší jsou ty premium care, ale jsou dražší. A pampersky nám nikdy neprotekly :wink: .
14. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek