Máte zkušenosti s prací vázaného zástupce M&M reality?
19. čer 2026
Dobrý den,
máte někdo zkušenost s prací Vázaného zástupce? Reklamu mají lákavou, jak je to skvělé a jak rozumí maminkám, ale ráda bych slyšela i reálnou zkušenost od někoho, kdo už to zkusil.
Už mne nebaví věčně číst emaily, že mne na pozici nevzali, že dali přednost jinému kandidátovi a už jsem z toho unavená a říkám si, že snad bych to mohla zkusit touto cestou...
Předem děkuji za odpovědi 🙂

Ja sice nejsem vazana zastupkyne, ale s M&M jsem se nekolikrat setkala a moje zkusenost byla v pohode. Nemyslim si, ze by se to dalo hodnotit jen podle firmy jako takove, hodne zalezi na konkretni pobocce a lidech, se kterymi budes spolupracovat. Na tvem miste bych si domluvila schuzku a nechala si vse vysvetlit. Pokud te laka prace s lidmi a chces zkusit neco jineho, tak za zeptani nic nedas. Ja bych si hlavne zjistila, jak probiha zauceni, jaka je podpora na zacatku a co se od tebe realne ocekava.