Alopecie a vlasová integrace na míru

iviiii
20. bře 2017

Zdravím všechny,
Říkám si,že koník je dost velký a má spoustu uživatelů a řeší se tu kde co,tak by se mohl najít někdo se stejným problémem a tím jak ho řeší..
Už 12let trpím alopecii,vyzkoušela jsem už vše možné-lečitele,lékaře,šampony,vitaminy,injekce,vlasove vody atd atd..
Vlasy obcas narostou,občas vypadají ale už nevěřím,že někdy narostou všude a zustanou napořád..
Jsem máma 8měsíčního syna který se narodil s bujnou kšticí,krásnými dlouhými řasy a pěkným obočím..jsem šťastná,že jeho se snad alopecie tykat nebude..ale ja už to chci začít nějak řešit..na paruku se uplně něcítím (doteď nosím na veřejnosti šátek) ale doslechla jsem se o vlasové integraci na míru..máte někdo zkušenost?ač už osobní nebo u známeho?napište mi ji prosím...chci vědět co nejvíce informací..děkuji 🙏😘

jezz13
20. bře 2017

S integrací nemám, ale kamarád si nechal transplantovat vlasy z vlastních vlasových štěpů. http://www.interclinic.cz/transplantace-vlasu/m.... Měl to zadarmo jako "model" v rámci výuky nové metody v ČR. Prý ho tedy kůže asi tři měsíce svědila a nevím, jestli to jde použít i na menší plochy, ale každopádně dneska má vlasy jak zamlada.

iviiii
autor
20. bře 2017

@jezz13 děkuji za tip,kouknu na to,myslím,že jsem o tom už něco četla,děla se to bohužel právě více u chlapu než u žen 😔