Nejlepší prodejna s prvními botičkami v Praze

magdanaty
27. čer 2018

Ahoj maminky, dcera konečně začíná chodit a brzy budu kupovat první botičky. Momentálně má capáčky Attipas, ale ráda bych pořídila něo pořádnějšího na ven. Googlila jsem prodejny v Praze, jen asi nebude čas vše objíždět, takže bych se chtěla zeptat těch zkušenějších, kterou jednu prodejnu byste doporučili jako tu nej - kde mají velký výběr a prodavačky ochotně poradí. Našla jsem např. Veselou tkaničku (tu mám ale nejdál, ale má dobré recenze, stojí opravdu za to?), pak třeba B.B. boty na Kubánském nám., Zdravé botičky na Bělohorské, Sluníčko na Lužinách, Kvalitniboticky.cz na Smíchově, Balabenku, nebo Detskeboty.cz v Holešovicích. Je jich samozřejmě víc, googlit umím, jen by mě zajímalo, kam opravdu má smysl jet.
Díky!

6miska4
27. čer 2018

Háčkuji se 🙂

slimacikmia
27. čer 2018

My chodíme do Balabenky, pani sú tam ochotné a poradia. Je tam hrací kútik. Naopak detskeboty. cz ma sklamali, neochota a neschopnosť...

babka
27. čer 2018

Veselá tkanička je fajn, ale člověk nesmí přijít odpoledne nebo o víkendu - je tam většinou moc lidí a člověk musí čekat. Za nás nejoblíbenější prodejna je Bota bota na Černém Mostě u metra

kjp
27. čer 2018

@babka do Veselé tkaničky se dá objednat na konkrétní čas... Takže čekat nemusíte.

babka
27. čer 2018

@kjp Jasně, dá. Ale upřímně se mi nechce objednávat do obchodu s obuví. Na Černém Mostě jsem nikdy problém neměla, chodím tam raději a to mám Veselou tkaničku kousek od domu.

babka
27. čer 2018

@kjp A dřív se objednat nešlo.

versatilka
27. čer 2018

Já doporučuji obuv Balabenka 🙂

hanih
27. čer 2018

Taky doporučuji Bota bota na Černém mostě. My tam chodíme a jsme spokojení. Prodavačky jsou ochotné, nožičku pokaždé přeměří, doporučí boty i podle šířky chodidla, pak sledují, jak v tom dítě chodí... Je tam i hrací koutek. A pokud byste se stali pravidelnými zákazníky, tak mají i věrnostní program 🙂

hope09
27. čer 2018

Mně byla doporučena Svobodná Chůze v Kobylisích s barefoot botičkama. Teprve se tam chystáme, takže vlastní zkušenost nemám, ale ráda bych první botky barefoot, tak vyrazíme tam 🙂

mikiva
28. čer 2018

Balabenka je super. Velky vyber, ochotne prodavacky, detsky koutek. Kdyz je tam vic lidi, tak jdeme chvili vedle na hriste, nez se vyprazdni.

nezvalova
29. čer 2018

Ja můžu doporučit obchod- Svobodná chůze, jedine tady synovi zatím zmerili nožku nejvíce přesným měřidlem Clevermess.Ale prodavaji pouze barfoot botky.V jiných obchodech mají takové plastové měřidlo, které mi přijde hodně nepřesné. Jinak švagrová si zase velice pochvaluje Balabenku a taky špatná není ani Veselá tkanicka, no ta je docela z ruky a bývá tam kopu lidí.