Rozsypal se mi další zub, k zubaři nejdu

petroklay
2. bře 2018

uz se mi rozsypal dalsi zub a v noci trpim bolesti ale mam takovy strach ze proste k zubarovi nejdu mam uz tak hubu celou na vytrhani a i se stydim nejakemu zubari ukazovat muj chrtan hrozne me to mrzi je mi 23let a za chvili budu bez svych zubu cca jeste pred 3lety krasne sve zuby :(

hanka_12345
2. bře 2018

?

kachna001
2. bře 2018

@petroklay no a co bys chtěla za radu? je ti 23 a budeš bez zubů, to chceš? zanedbaná prevence je bohužel jen a jen tvoje chyba, nikoho za to vinit nemůžeš....máš dvě možnosti - přemoci se a jít k zubaři, který už si s tím nějak poradí a nebo se na to vykašlat a smířit se s tím, že budeš bez zubů (pro mě teda nepředstavitelné, ten strach za to určitě nestojí). Existuje spoustu zubařů, je potřeba si najít toho správného, nejspíš máš asi špatnou zkušenost, ale ne všichni jsou řezníci 😉

hanka_12345
2. bře 2018

no ja bych utikala uz jen z toho pomysleni ze uz vcera bylo pozde a muze to byt kvuli tomu jeste horsi

hanka_12345
2. bře 2018

a jeste otazka..az vam vypadaji tak budete delat co? umely zuby vam udela zas jen zubar..to budete bezzuba jeste 60 let??

maretavan
2. bře 2018

Jo to mi povídej i moje zuby jsou hrůza zvlášť po dětech ( teda samozřejmě si za to můžu sama). Zubaře taky nesnáším,ale fakt tam jdi zvlášť s bolestí, nechci tě strašit,ale může to dopadnout i hůř než, že ,,jenom´´ nebudeš mít zuby.