Respektující ZŠ Praha 9. Máte zkušenost?

ludul
3. bře 2023

Milé maminky, ráda bych se zeptala, zda někdo máte zkušenosti z nějakou respektující ZS na Praze 9 nebo Praha východ Brandýs nad Labem.Jde mi hlavně o školu, kde nepodporují šikanu a řeší ji a umí pracovat s dětmi s DG Vývojová dysfázie a horší sociální porozumění.

lachipie
3. bře 2023

Známá má syna na ZŠ Tolerance a jsou spokojení.

ludul
autor
3. bře 2023

@lachipie syn nemá mentální postižený, naopak, jeho intelekt je vyssí než u jeho vrstevníku, tak tuto určitě ne...

lachipie
3. bře 2023

@ludul A na Praze 8 Lopes? Syn tam byl rok, odešel kvůli zhoršení zdravotního stavu, ale jinak to tam není špatné

kristyn86
3. bře 2023

Tech logopedickych je v Praze dost. Lopez (Cimice), Don Bosco ( Bohnice), Za Invalidovnou (Karlin). Ja mam syna taky s VD a jde teda do spadove skoly (Hloubetin) do pripravne tridy.(Jestli se tam dostane). A pak vim,ze v Brandyse je jedna soukroma ZS. Tam by mohl byt pristup taky lepsi.
Nechcete se poradit v SPC? Nam tam takhle doporucili skolku v miste bydliste.

budouci_maminka
3. bře 2023

Na proseku je tušim ZŠ Spektrum, soukromá

ludul
autor
4. bře 2023

@lachipie to už je daleko, bydlíme až za P9

ludul
autor
4. bře 2023

@kristyn86 my ale nepotřebujeme logopedickou školu, jde mi o zcela běžnou zs, jen ne s přístupem, vše záměru pod koberec😉syn nyní chodí běžné ZŠ,s učením problém nemá, je velmi šikovnej, žádné úlevy nemá a nepotřebuje

ludul
autor
4. bře 2023

@budouci_maminka jde mi o státní zs,nikoli soukromou...

kristyn86
4. bře 2023

@ludul Deti ve skole jeste nemam. Praha 9 je siroky pojem. Slysela jsem chvalu na ZS Simanovska,Praha 9 Kyje. To je takova mensi skola,casto oznacovana za vesnickou,rodinnou.

ludul
autor
5. bře 2023

@kristyn86 super,děkuji, kouknu❤️