Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  My ❤. Děkujeme všem, kdo při nás stojí.

  https://www.dotek-svetla.cz/martin/

  Jaké koření ještě do pečeného čaje? Vždycky jsem dávala skořici nebo hřebíček. Hodí se ještě něco jiného? V čaji budou hrušky, jablka a pro mamku ještě budu kupovat borůvky.

  Poradíte jakou sušičku na ovoce a bylinky? S čím jste spokojené? Díky

  Pošta fakt vede. Přátelé z Francie mi posílali poštou balíček s oblečením pro syna. Po měsíci, kdy balík visel kdesi na cestě, se jim vrátil zpátky. Takže zkouší pokus číslo dvě, snad to dorazí dřív, než z toho malej vyroste 😀.

  Přišla mi sms, že mi bude dnes PPL doručovat balík. Nemám tušení, co to může být... Nic jsem v poslední době neobjednávala. Nevíte jestli se nějak nenechá zjistit odesílatel toho balíku?

  Nalít si do vany místo pěny do koupele aviváž, to už není ani demence, to je rovnou idiocie 😀.

  A teď babo raď. Yedoo Too Too nebo First Bike? Poradíte co je lepší?

  Dnes dopoledne jsem byla na pohřbu kolegyně z práce. Přijdu domů a manžel mi sdělí, že mi dnes zemřela kamarádka... Je mi hrozně ☹ ☹ ☹

  Máte někdo zkušenosti s Vyrobeno tlapkama na fb? ☹

  Se zablokovanou bederní páteří na ortopedii? A vezmou mě i bez doporučení nebo nejdřív pro papír k obvodnímu?

  Poraďte mi dobrou a kvalitní dřevěnou vláčkodráhu. Už dřív mi někdo říkal, že nějaká není pěkná, ale zaboha si nevzpomenu jaká, tak s čím máte kdo zkušenosti? Díky.

  Díky za srdíčko 🙂.

  Neabsolvoval tu někdo s malým dítětem magnetickou rezonanci v narkóze? Jak to probíhalo? Možná nás to čeká... ☹

  Díky všem za srdíčka, teď se hodí 🙂.

  Myslela jsem, že poté, co sestřička na neurologii oslovila mého tehdy 17 měsíců starého syna mimísku, už mě nic nepřekvapí. Omyl. Dnes přijde sestřička z lůžkové části pediatrie a ptá se: "Byli jste už dnes na stoličce?" Chvilku mi trvalo, než mi došlo jakou stoličku myslí 😀.

  Holky, poraďte mi prosím kvalitní odšťavňovač, který zvládne fakt jemnou šťávu, která proleze netekoucím učícím Avent hrníčkem mého syna. Naši mi nabízí jejich starý odšťavňovač, ale to co z něj vyleze se spíš hodí na konzumaci lžičkou než na pití. Děkuju.

  Děkuji všem za srdíčka a povzbuzení, teď se budou vážně hodit ☹. Chvíli si je budu škudlit a pak rozešlu dál.

  Takže na Vánoce u nás bude švagrová s rodinou. Její manžel je po operaci střev a má mít dietu bez tuku, těžkých jídel, spíš kaše a pudinky. Její starší dcera má ABKM a celiakii. Napadlo mě k jídlu udělat krůtí řízek na přírodno s broskví a bramborovou kaši ať máme všichni to stejné. Čím nahradit mléko do kaše? Můžu dát třeba rýžové mléko? Díky.

  Mé umění za volantem asi musí být nezapomenutelné. Před dvěma lety jsem měla zaplacené u autoškoly kondiční jízdy. Potom jsem delší dobu nejezdila a teď budu čas od času řídit auto s automatickou převodovkou, na kterou absolutně nejsem zvyklá, tak chci radši pár jízd s autoškolou. Jelikož už jsem neměla číslo na instruktora, napsala jsem vzkaz na jejich webové stránky. Svoje číslo jsem neuvedla, jen mail. A druhý den mi můj pan instruktor volá a kdy prý začneme a že pro mě zase může přijet domů, jako před těma dvěma lety 😀.

  Které nosítko je lepší pro batole? (Teď 15 měsíců, 12kg, 81cm). Kibi nebo Tula toddler? Máme Manducu a už je trochu nepohodlná.

  Neznáte nějakou značku capáčků, které by byly hodně podobné těm od LittleBlueLamb? Měli jsme je na chození doma a Marťula má větší nožku, tak mi vev14 měsících začíná odrůstat i z velikosti 18-24 měsíců a větší nemají. Objednala jsem Afelo a jsem z nich trochu rozladěná, takový "hadřík". Tak bych ráda něco na způsob LittleBlueLamb, neznáte?

  Manžel prohrabává a třídí své dokumenty a našel svoje potvrzení o přijetí na vysokou školu datované 20.června 1994... To jsem chodila ještě do školky 😀.

  Grrr... Ať se lidi konečně začnou starat sami o sebe a ne o druhé. Dokud měl syn delší vlásky, na potkání všichni cvrlikali do kočárku na dítě oblečené v modrém, že je hezká holčička. Samozřejmě potom nezapomněli vykřikovat na celou ulici že to není možné a že to prostě je holka... Když syna v roce ostříhám a rázem vypadá díky tomu, že má hodně husté vlasy, starší, mi lidi na potkání upozorňují, že tak velké dítě do kočáru nepatří a jestli není náhodou postižený... A když odpovím, že mu je teprve rok, tak vykřikují na celou ulici Ježíš to je ale obrovskej! To naše Bára měla ve dvou letech! Tak ho nekrmte steroidama! Hmm, tak holt má v roce 80cm a 11 kilo a plnou hlavu vlasů, ale steroidama ho teda fakt nekrmim.