Děkuji všem za srdíčka a povzbuzení, teď se budou vážně hodit ☹. Chvíli si je budu škudlit a pak rozešlu dál.
Tak dá se s tím žít, ale...tak snad to bude nějaká dětská forma a s věkem zmizne!!!
5. led 2016
Není dětská neurologie v Motole ?
7. led 2016
Co se děje?