icon

My ❤. Děkujeme všem, kdo při nás stojí.

https://www.dotek-svetla.cz/martin/

avatar

Jéé, váš príběh jsem tam četla🙂 Jsem také v Doteku, ale jako fotografka 🙂 Je to krásná práce a jsem moc ráda, když naše fotky dělají radost 🙂

24. lis 2021
avatar

@kamino Taky fotím a uvažuju, že bych se přidala jako fotografka taky, abych měla pocit že jsem platná i jinde 🙂.

26. lis 2021
avatar

@lachipie Proč ne - ono tedy těch příběhů je opravdu hodně málo, zvlášť teď nebyl snad nebyl půl roku příběh, tak nečekej, že je toho nějak moc, ale jak píšu, je to fajn, náročné, ale myslím, že to má cenu..

26. lis 2021