Které nosítko je lepší pro batole? (Teď 15 měsíců, 12kg, 81cm). Kibi nebo Tula toddler? Máme Manducu a už je trochu nepohodlná.
Aj ja uz rozmyslam nad niecim inym... drobci maju cez 12 kg 🙂 Tymto dakujem za tipy, este som nemala cas nic hladat 🙂
29. lis 2015
Kibi,já v něm letos poponasela i čtyřletého syna 🙂
29. lis 2015
Tula toddler je velmi pohodlná (22 měsíců, 13kg), proti Manduce slast
29. lis 2015
Srovnani nemam, ale mam tulu a je super pohodlna..
30. lis 2015
já pořídila kokon 😅
na fb jsem našla srovnání - KIBI- Tula- Kokon