Myslela jsem, že poté, co sestřička na neurologii oslovila mého tehdy 17 měsíců starého syna mimísku, už mě nic nepřekvapí. Omyl. Dnes přijde sestřička z lůžkové části pediatrie a ptá se: "Byli jste už dnes na stoličce?" Chvilku mi trvalo, než mi došlo jakou stoličku myslí 😀.
Popravdě -raději takovéhle sestřičky než o kterých se tu občas píše.
U těchto je vidět, že svojí prací žijí a děti milují. A takové platit zlatem.
12. kvě 2016
lachipie
autorJá neříkám nic proti sestřičce, je milá a s dětmi to umí. Jen mě někdy překvapí to vyjadřování 🙂.
12. kvě 2016
No a byli jste teda už dnes na té stoličce nebo nééééé? 🙂
12. kvě 2016
Je to ujetý,to přiznávám,ale svým způsobem milý-kéž by se každá sestřička pracující s dětmi takhle vyjadřovala,lepší než opak...