Seznamka🤗 Nějaká maminka?

dasenkaaaaaa
6. led 2021

Ahoj, je tady maminka co by chtela s námi na prochajdy a kamaradit se😁 muj malej ma 4 měsíce a chybi mamince partacka na pokec a me Adamkovi parťák na hrani😁 zkus se ozvat. Jsme ze Rican...dada

amylane
27. bře 2021

@dasenkaaaaaa Já chodím většinou kolem Jurečka tam dal ke skále, ale jak kdy, nebo jdu k nasim kolem Mlejňáku 🙂

nattallka
9. dub 2021

Ahoj, jsem z Hornich pocernic a mam 10ti mesicni holcicku 🙂 najde se tu nejaka maminka co bydli pobliz s miminkem ?🙂

dasenkaaaaaa
autor
10. dub 2021

@dasenkaaaaaa holky konci zákaz okresu co se sejit?

dasenkaaaaaa
autor
10. dub 2021

@amylane na Jurecek chodim taky....tak muzem spolu?

amylane
11. dub 2021

@dasenkaaaaaa určitě zašla bych 🙂

truby
11. dub 2021

Též jsem pro setkání se 😊👍

amylane
16. dub 2021

Tak kdy zajdem? 🙂

dasenkaaaaaa
autor
4. kvě 2021

@amylane mas fejs? Ja sem moc nechodím.

dasenkaaaaaa
autor
4. kvě 2021

@truby ty jsi taky ze Rican? Holky jsem na fejsu jako Dadula Markova najdete si me. Moc semka nechodím.

dasenkaaaaaa
autor
4. kvě 2021

@llorak tak vyrazime?

dasenkaaaaaa
autor
4. kvě 2021

@dasenkaaaaaa ahoj tak by jsme mohli dorazit procházkou za Vama? Co příští týden? Ma byt krasne.

fafita
7. črc 2021

Ahoj jsem z Kunic takze kousek od Rican, Popovic atd. Nemam problem popojet nekam autem, nenasla by se tu maminka ktera by s nama vyrazila ven? Mam 5m kluka a bohuzel tu v okoli nikoho nemam. Pripadne nemate nejakou skupinu na FB ci tak kde bychom se mohly domluvit? 🙂

smoulinka08
7. črc 2021

@fafita ahojky, ja z popovic. 😊mám chlapecka 2,5 roku a holcicku 4mesice 😊

dasenkaaaaaa
autor
7. črc 2021

@fafita jak si na fejsu? Sem moc nechodím.

ditabez
16. pro 2021

@llorak Ahojky jsem taky z Voděrádek,asi se neznáme, mám 10.mesicni dceru,kam chodíte na procházky krom světic,les na kuří ? Mám fb,kdyby jsi měla zájem ditabezdickova o seznámení či procházku 😉 moc lidí tady neznám

taturmaria
17. srp 2023

Ahoj Holky, doufám, že se máte krásně. Jsem Maria, 29 let a jsem těhotna 4.měsíc. Trochu mi chybí nějaká kamarádka (nejlíp také těhotna nebo s malým miminkem) na společné procházky, aktivity a jen tak na pokec, vzájemnou podporu. Okolí Praha Letňany, Neratovice, Líbeznice. Je tu někdo takový?🙂 Děkuji a přeji hezký den.