Gynekolog v Praze. Doporučíte? Jaké máte zkušenosti s porodnicí Podolí?

silvik5459
30. pro 2020

Dobrý den/Ahoj,
Jsem v 5t těhotenství a hledám nového gynekologa v Praze. Hlavně abych se u nej cítila dobře a neměl arogantní sestru ;)
Nemáte někdo zkušenost s www.novagynda.cz?
Dekuji za tipy a přeji prima večer všem

silvik5459
autor
30. pro 2020
evaviki
30. pro 2020

@silvik5459 sestra arogantni neni. Spis starsi pani, nezazila jsem ji neprijemnou, ale nechodim tam nastesti casto 🙂 Rekla bych, ze ma v necem zastarale nazory trochu, ale to asi neni nejak dulezite. Doktorka je moc prijemna.

silvik5459
autor
31. pro 2020

@evaviki dekuji moc takže doporucujete? 👍🏻Četla jsem dobre recenze

evaviki
31. pro 2020

@silvik5459 ano,jsem spokojena.

1monicka1
31. pro 2020

Ja chodim na gynclin a jsem nad míru spokojená, vždy sestry veselé, milé, ochotné,doktorky to samé, nemám ani jednu výtku a opravdu doporučuji na 100%šla jsem tam na doporučení od ostatnich spokojených kamaradek

squezy
31. pro 2020

@silvik5459 Ja chodím k Mudr. Evě Dědicove, jsou nové prestehovani v poliklinice Mazurske v Kobylisich. Ona příjemná a velmi profesionální, sestra moc milá, určitě doporučuji.

evaviki
31. pro 2020

@squezy taky muzu souuhlasit 😀 Kdysi jsem byla v ADC, tam byla postupne Dedicova, Novakova a jeste jedna, co si nepamatuji. A vsechny byly moc fajn.. Dedicova se bohuzel presunula moc daleko, takze jsem k ni neodesla..

smisca
31. pro 2020

@silvik5459 Já tam chodím a spokojená jsem. Sestřička i doktorka moc příjemné, akorát co vím, tak nové pacientky momentálně nebere.

klaruskaholubinka
31. pro 2020

Já chodím na Novodvorskou pan doktor Tomáš Řádek a nemůžu si stěžovat. Teď už u něj jsem po druhé těhotná, vždy mi vše sestra i doktor vysvětlí, jsou ochotní, otázky je neobtěžuji...spíš kdyby tě nevzali, tam kam by jsi chtěla...

mortizany
20. led 2021

Ahoj sháním fakt dobrého gynekologa na Praze 4 nejlépe. Nemate někdo typ ?

nelunka2
20. únor 2021

Dobrý den , moje maminka má zkušenosti s porodnicí Podolí je velice vstřícná a profesionální a já jsem se tam narodila.