Hledám maminku s malým dítětem do 1 roku (Černý most, Horní Počernice)

tralala3030
27. črc 2021

Dobrý den. 👋Hledám maminku s malým dítětem nejlépe do 1 roka na společné procházky,posezení u kávy,pivka,dětské koutky atd.😀. v okolí Horní Počernice a Černý most.Mam 10 měsíční holčičku.Bohužel nikdo z mých kamarádek nemá dítě,nebo jsou už velcí.Tak zkouším tímto způsobem najít maminku s malým dítětem která je třeba v podobné situaci jako já a nemá s kým pokecat na procházce a sdílet zajímavosti co se týká ratolestí🙂.
Tak něco o mně:Je mi 30 let,jsem spolehlivá, pečlivá,někdy až moc upovídaná 🤔 a jsem pro každou zábavu🙂.Moc ráda bych timto způsobem našla kamarádku a pro malou časem i třeba nejlepšího kamaráda/ku do deště 👍☺️🤗👋. Třeba se někdo ozve a budeme se těšit.

anettttkaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
moni68
16. srp 2021

@tralala3030 Ahoj 6.8.2021 se nám narodil chlapeček. Takže nám je teprve 10 dní 🙂. Tak pokud to nevadí. Rádi se seznámíme 😉. Jsme z Horních Počernic a delší dobu jsem hledala maminku s dítětem na procházky atd. Ale bez úspěchu. Přeji krásný den. Monca a Christopher 🙂

tralala3030
autor
17. srp 2021

@moni68 Ahoj.Super,budeme moc rádi Vás poznáte.Maš WhatsApp?🙂

tralala3030
autor
17. srp 2021

@moni68 *poznat

moni68
26. srp 2021

@tralala3030 Určitě i faceboook. Můžeš mi napsat na e-mail : monika.ptacnikova@gmail.com Budeme se těšit 😉