Nemocenské dávky Praha. Už Vám přišla?

bartunci2012
14. dub 2020

Prosím vás, kdo jste v současnosti na nemocenské, už vám přišla dávka? Posledně mi přišla už šestého, teď pořád nic. Na ČSSZ volám už hodinu, bez úspěchu. Díky.

mmichaella
14. dub 2020

@bartunci2012 ja nemam jeste z unora :/ taky se nemuzu dnes OPET dovolat a uz volat nebudu, nemam na to nervy. po 5 minutach mi to neldo zavesil

lucca0
14. dub 2020

Ja teda nejsem Praha ale minuly mesic 9. A ted take nic. 🤷🏼‍♀️

cortes
14. dub 2020

Mě dnes nemocenská přišla. Za březen, ale jen 50%, je to normální? Díky

bartunci2012
autor
14. dub 2020

@mmichaella ja se po hodině a kousek nakonec dovolala, řekli mi, že dávka je na cestě, posílali 9.4. chce to asi hodně trpělivosti. Od února je to celkem dost, to už by stálo fakt za úvahu tam osobně zajít 🤷

papousekpaja
14. dub 2020

Ja mela ten samy problem s Chebskou socialkou jeste na papirovou neschopenku. Jsem na rizikovce. Za rijen a listopad mi prisli najednou v prosinci na Silvestra, za prosinec mi prisli 25 ledna a za leden a unor opet najednou posledniho brezna. Maji v tom bordel vsude. Pristi tyden nastupuji na materskou, tp mam 8.6. Tak jsem zvedava, kdy mi prijde neschopenka za brezen, kterou jsem jim tam posilala sama doporucene a dorucena byla k prvnimu dubnu.

mmichaella
14. dub 2020

@bartunci2012 tak to mam za tebe radost! Ale na ceste? Mas slozenkou nebo na ucet? A volalas na to cislo Trojska Praha 8 nebo jake prosimte?

mmichaella
14. dub 2020

@papousekpaja no, jako ja chapu ze ted to maji hrozne narocne, ale ocividne se to nezvladalo nikdy. Predtim byl problem s tim, ze papiry jim nedochazely, pak zavedly e-neschopenku, ktera nefungovala (delala jsem na personalce a to byly nervy) a ted Covid... je mi lito tech, co jsou sami a nemaji nasetreno, a spolehali na to, ze jim ty penize prijdou jak maji. Ja to resit vylozene nemusim, ale taky jsem uz nervozni...

lenka_tom
14. dub 2020

@bartunci2012 mně standardně chodí až po 16.

bartunci2012
autor
15. dub 2020

@mmichaella mám na účet klasicky, a volala jsem na Prahu 5 Křížová

cikitkapb
15. dub 2020

@bartunci2012 Jestli je to jako u nás, tak se do baráku stejně nedostane. 😉

cikitkapb
15. dub 2020

@papousekpaja A kam posíláš lístek na peníze? Do práce nebo přímo na OSSZ? Mně se tohle stalo taky, když jsem posílala lístek na peníze do práce. Účetní prostě ty lístky neposílala na sociálku. Tak jsem se domluvila, že si lístky budu posílat sama rovnou na OSSZ.