Ortopedické vložky do bot - Praha. Kde nejlépe nechat zhotovit?

nykita
25. zář 2023

Dobrý den. Prosím o radu - tip na rychlé a cenově přijatelné místo na zhotovení dětských ortopedickych vložek do bot? Nejlépe Praha 4? Máte někdo zkušenost?

1pomnenka
25. zář 2023

zadej do vyhledávače ortopedické vložky do bot na míru Praha 4, já mám zkušenost jen s těmi vyrobenými u nás, sedí dokonale

nykita
autor
25. zář 2023

@1pomnenka
@1pomnenka děkuji za radu. Asi jsem nenapsala zřetelně - rada tipu najít si na internetu to ví každý. Spíš sháním recenze někoho, kdo má zkušenost, kde jsou lidé spokojení..

1pomnenka
25. zář 2023

@nykita To je utopie, najít tu někoho, kdo si je nechal vyrobit na Praze 4.

veru181
25. zář 2023

Zkusila bych zadat do fóra Společné místo-Praha, nebo to upřesnit v titulku 🙂. Pokud byste podle referencí nesehnala a nevadilo by vám popojet, mohu určitě doporučit Cafy.cz v Brandýse nad Labem. Syn měl předepsané ortopedické vložky, ale nakonec mu kvůli věku doporučili jen jakési podlepení (tj. líbil se mi individuální přístup a že na syna ještě jednou koukli z pohledu fyzioterapeutického, neřídili se slepě doporučením ortopeda, když se jim to nezdálo).

rnika
25. zář 2023

My nechávali dělat pro syna nekde v centru, tuším I P.Pavlova... dělali je na míru, cena byla cca 800.