Pediatr - Praha 1 nebo Praha 6. Máte tip, dobrou zkušenost?

veronisa
25. srp 2020

Zdravím!!! Poněkud zoufale sháním pediatra v okolí Pohořelce, Hradčany, Malá Strana, Břevnov případně, možná i Letná není tak moc daleko. Máte prosím nějakou dobrou zkušenost nebo tip? Vstřícný třeba i k domácí návštěvě po porodu? Předem moc děkuji!!!! (Termín mám už zanedlouho 4.10.)

neomenia
25. srp 2020

Zkoušela jsi mudr Polaskovou? Sestra většinou chodí domu k novorozenci.

madbetka
25. srp 2020

Není to vyloženě tam, kde hledáš, ale pořád Praha 1 - MUDr. Ungerová (Poliklinika Revoluční, přímo na tramvaji). Úžasná mladá doktorka, chodili jsme tam moc rádi (ale přestěhovali jsme se). Sestřička je taky skvělá.

Jestli chodí domů nevím, my jsme byli u ní, ale objednává na čas (s novorozencem nás objednala dokonce úplně mimo ordinační dobu) a nikdy jsme tam nečekali.

klaarusa
25. srp 2020

Jako dítě jsem chodila na Petřiny k paní doktorce Kočnarove. Byla úžasná viz. recenze známý lékař.

mamkamarketa
25. srp 2020

Polaskovou silne nedoporucuju!!!!

neomenia
25. srp 2020

@mamkamarketa proč?

handulkak
25. srp 2020

@klaarusa Kocnarova je super. Byla jsem u ni dvakrát, když měla naše dr zaskok

mamkamarketa
25. srp 2020

@neomenia protoze je uplne mimo. Sestra namerila synovi o 3cm mene nez pri predesly navsteve, kdyz jsem ji to rekla, tak mi rekla “vzdyt je to jen orietacni” mel silny ekzem (jsko fakt mokvajici, hnusny na velkym % tela) pry se ockovat musi, to nevadi. Na ekzem mi da kapicky, aby ho to nesvedelo. Napsala mi davku pro 12ti lete dite (v te dobe mel 4 mesice) nebyla jsem tam vubec spokojena.

veronisa
autor
26. srp 2020

@neomenia Nedaří se mi tam dovolat, je tam stále záznamník a na mail mi nikdo neodpověděl :(

veronisa
autor
26. srp 2020

@madbetka super, zkusím. Moc děkuji!!!