Pediatr Praha 11 - Chodov, Háje. Doporučíte, prosím?

mia_von_prag
4. srp 2021

Prosím o doporučení na pediatra pro novorozence, termin v lednu 2022.

Mám očekávání
- lokalita Praha 11
- objednávání na přesný čas, konzultace přes email nebo telefon
- je za očkování a neléčí homeopatikami. To bychom si nerozuměli.

Se starším chodím k MUDr Rymešové, je skvělá, ale bohužel ze přestěhovala a máme to daleko.

Zvažuji ještě Malé zdraví Háje, nemáte zkušenost?
EUC Opatovská jsem zkoušela Tošovsku, ale nepřijímá pacienty.

zoli16
4. srp 2021

@mia_von_prag Já mohu doporučit naši doktorku MUDr. Zora Hrubá. Je sice starší, tudíž dceru do 18 mít nebude, ale jsem s ní maximálně spokojená!

mia_von_prag
autor
4. srp 2021

@zoli16 diky, recenze má pozitivní, jedině se prý dlouho čeká v čekárni. Jak to prosím je?

ruzova_pastelka
4. srp 2021

Měla jsem úplně stejná kritéria 😀 My chodíme k MUDr. Brožové (je to hned vedle MUDr. Hrubé). Objednávání je perfektně na čas, občas nás berou i dřív. Sestra je hyper pečlivá (tak moc, že už je to bohužel mínus), podpora kojení je mizivá, ale jinak jsou naprosto perfektní.

mia_von_prag
autor
5. srp 2021

@ruzova_pastelka tu jsem měla mezi top 😁 na stránce nemá email, nemáte nějaký kontakt? Kdyžtak zavolám, zdá se, že tento tyden je na dovolené

zoli16
5. srp 2021

@mia_von_prag Ja jsem jeste nikdy s dcerou nečekala.. Ale když jsem k ní chodila já, asi tak 15 let zpátky, tak se čekalo. Za mě je to velký a zkušený odborník a případné čekání by mi nevadilo..

ruzova_pastelka
5. srp 2021

@mia_von_prag Ano, je, ale sestřička je tam. Příští týden zase nebude sestřička, jen doktorka. Kontakty mám jen ty samé, co jsou na stránkách 🤷‍♀️

trek10
5. srp 2021

Za mě taky Dr. Brožová. Neceká se, sestra skvelá. Hned obe vedi, o jake dite se jedná i po telefonu. Chodime tam radi.

mia_von_prag
autor
17. srp 2021

Díky moc všem, Brožová nás vzala 🥳 bere teď jen z Prahy 11. Emailem prý nekomunikuje, ale muzeme si kdykoliv zavolat a poradí 🙂