ZŠ v Praze 4 (Nusle). Zkušenosti?

nezvalova
19. únor 2021

Ahoj holky, syn půjde příští rok do školy a tak si dělám průzkum škol v okolí. Bohužel, ZŠ Plamínkove, kam patříme dle spádové oblasti, nemá dobrou pověst. Proto zvažuji ZŠ Křesomyslova, Táborská, Boleslavova ci Kavci hory. Máte někdo s těmito školami zkušenosti? Nebo klidně i s tou Plamínkové? A co se soukromou ZŠ Square či trochu alternativní ZŠ Sdružení? Je to zvláštní ale např. o ZŠ Boleslavova jsem našla pouze minimum informací a na stránkách školy, taky toho moc není. Budu vděčná za jakékoliv informace.

zzuzinda
21. únor 2021

Naše děti chodí do Táborské. My si tu školu napřed vybrali a pak jsme zjistili, že tam patříme 🙂 Jsme se školou spokojení, děti tam chodí rády, i v téhle době funguje, řekla bych, dobře. Samozřejmě je to i o učitelích, ale za 7 let, co tam chodí syn a 4, co tam chodí dcera, jsme potkali 5 třídních učitelek a krom jedné byly a jsou všechny super. A i ta jedna se v rámci svých možností snaží 😉

nezvalova
autor
22. únor 2021

@zzuzinda Děkuji za odpověď. Tuhle školu máme blízko, no vadí mi , že cizí jazyk mají až od 3 třídy, což mi v dnešní době přijde hodně pozdě. Většina škol je má již od první třídy.

zzuzinda
22. únor 2021

@nezvalova Mají tam i kroužky cizího jazyka. Adam chodil asi od druhé třídy na nepovinnou angličtinu, ale rozdíl oproti Báře, která na ní nechodila, jsem nepostřehla 😉