Brečení. Stalo se někomu, že dítě řvalo i ve 3. třídě ve školce?

29. dub 2021

Dobrý den chtěla bych se zeptat za sestru má syna který chodí do 2 třídy do školky začal do první třídy chodit a pak zacal brečet jak pred skolkou tak už i doma ze tam nechce že chce být doma a vleče se to sním už 2 rok má starší sestru která pro něj chodí po obědě pac největší utrpení je když tam musí spát.on je hodně litostivy a bojacny takový že si zaleze Do kouta a s nikym cizím si moc hrát nechce.uz neví co dělat,premyslela o nějakém psychologovi ale nevi,myslite že je to normální když pořád brečí začne hned co vstane a pak i před skolkou.kdyz to priradim s mým synem kterému je jen o 3 měsíce méně ten se těší do školky a hraje si s dětmi a pod.jako spát tam taky moc nechce ale nikdy neřve ani nerval.chtela bych sestře nějak pomoct ale ona asi nemá zájem a dost ji to trápí.stalo se to někomu ze dítě řvalo i ve 3 třídě?

zelenaesmolda
29. dub 2021

A zeptala se ho proc tam nechce?

autor
29. dub 2021

Když se ho zepta tak začne ještě víc a nemluví řekne sestře nebudu ti to říkat nebudu s stebou mluvit

zelenaesmolda
29. dub 2021

Me teda napada sikana jestli o tom nechce mluvit

autor
29. dub 2021

Ve 4 letech sikana?to nevím teda to se mi nezda že by nějaký smrad ve 4 nebo 5 letech tohle dělal.

zelenaesmolda
29. dub 2021

Deti dokazou byt zle v kazdem veku

autor
29. dub 2021

To jsem ještě nevidela dokazou být zle to vím jsou to některé parch....nevychovany ale nevím nezda se mi to.

pampeliska1313
29. dub 2021

Třeba mu nesedl i někdo z personálu, nebo si tam nemůže hrát s čím chce, někdo z jiných dětí mohl říct něco co se mu nelíbilo, jako možností může být hodně. Zajímala bych se u vychovatelek a pokud by byla možnost tam s dítětem chvíli být a zkouknout si kolektiv, šla bych do toho. Dítě by to uklidnilo, mě taky. Pokud se ale takhle chová úplně od začátku, je prostě možný, že to odloučení nese hůř. I v první třídě pak řešíme, že občas někdo pláče, chybí mu rodiče, dítě nechodí ani do družiny aby bylo co nejdřív doma a tak.

eithelwing
29. dub 2021

Nějaká forma šikany to může být, i když v tomto věku asi neúmyslná, nepromyšlená. Spíš třeba takové odstrkování, navíc vzhledem k jeho povaze.
Nešlo by případně změnit školku? Ideálně za menší kolektiv? Osobně nejsem pro takové útěky žáčků, ale když si odnese ze školství takové šrámy už teď...
Samozřejmě by bylo fajn o tom důkladně promluvit i s učitelkami.