• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětská otázka "Jak se dělá miminko?" Jak to vysvětlit?

8. února 2016 
sikiki, zkus to zjistit - zajímá mě to nejenom jako budoucí maminku, ale i jako učitelku na 1. stupni - mě nic doporučeno nebylo...
Ale když jsme s páťákama na toto téma v hodinách narazili, přinesli různé knížky, co doma mají a jedna byla naprosto úžasně dělaná - je to o rodině, kde miminko čekají, a maminka vysvětlije sourozencům, jak mimko vzniklo a co se děje s ní během těhotemství a pak po porodu, jak se o miminko starat - zkusím zjistit, jak se ta knížka jmenovala, každopádně je dělaná úžasně a citlivě.
31. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. čer 2009 ve 12:05 • hayerova
My jsme našemu Míšovi (5let) řekli,že jsem snědla růžový bonbon a čekáme Ninušku :wink:
18. zář 2012 v 19:38  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli loni na dovolené, když jsem čekala Míšu a tak jsem se otázkám od nevlastního synka taky nevyhla. A to přitom měl už vlastní mladší sestřičku. Nevím, co mu tehdy povídala jeho maminka, ale otázek měl hodně. Jelikož s dědečkem docela zahradničí, tak jsme si vystačili s obdobou sázení semínka. Tatínek ho zalívá, maminka se pak o něj v bříšku stará až vyroste z fazolky miminko :grinning: no a přišlo, a co tam papá a tak...no já měla věčně hlad a nebylo mi v horku dobře a ten zlatej kluk mi stále nosil vodu a já mu říkala, že si musíme dát něco dobrýho, že miminko už tahá za šňůrku a chce baštit (kdopak to mluví :grinning:). Dokonce mu chtěl nechat i svou porci, když mu pak dá miminko ochutnat mlíčko :grinning: a super otázka byla...a to tam to jídlo jako kolem něj lítá a on si chytí, na co má chuť? :grinning: no byla to super dovolená!
18. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já sem řekla tomi maminka se slikne a tatínek taky a koukají spolu na nebe a jak koukaji tak spominji namiinko a pak az za 9 mnesicu se narodi
24. únor 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
8. únor 2016 v 11:32 • jajsemkamil
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
8. únor 2016 v 11:33 • jajsemkamil
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
8. únor 2016 v 11:35 • jajsemkamil
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. únor 2016 v 11:37 • jajsemkamil
8. únor 2016 v 11:42 • jajsemkamil
Holky, hlavně na toho trolla nereagujte!!
8. únor 2016 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek