Dítě v práci, čím ho zabavit?

blondys24
27. srp 2017

Holky poraďte...na zítra jsem nesehnala hlídání a musím si vzít zítra syna do práce - do kanceláře. Čím ho zabavit? Kromě kreslení a telefonu mě nic nenapadá. Mám zrovna milion práce :/ ale nešlo to jinak :/

konidana
27. srp 2017

Vzala bych mu nějaké oblíbené hračky. Autíčko nebo kostky,stavebnici...8

popelka1984
27. srp 2017

Vzala bych jedno či dvě auta, knížku, kostky, něco na mlsání. Nechala bych ho koukat na telefonu či tabletu na pohádky když už si nebude chtít hrát. Ráno bych mu koupila po cestě do práce nějaky dětský časopis.

salot
28. srp 2017

Pohádky ho neberou? Pustila bych mu ty nejoblíbenější, ať se pěkně dívá.🙂

apple_pie
28. srp 2017

Omalovánky, skládačka, puzzlíky? Jinak nejlépe opravdu vzít sluchátka a pustit nějakou pohádku. 🙂

drakenn
28. srp 2017

Zalezi, kolik mu je. Me zabralo kresleni, lego, a nakonec pohadka na tabletu a taky spani! Ustlala jsem mu na vysetrovacim lehatku ve skladu..😉

kamste
28. srp 2017

dceru velmi dobře zabavilo Logico Primo a pak řešení různých "záhadností" (bludiště, popletené obrázky, hledání rozdílů, skládačky...)
jinak bych zkusila stavebnice a pak teda nějakou pohádku

stastnablcha
30. srp 2017

ake stare dieata je? ja som to riesila aj tak ze som zobrala komp a pustila rozpravku. viem ze to nieje vychovne, ale ked potrebujes pokoj tak to tak treba.

zazana81
30. srp 2017

Já měla jednou dceru v práci a vystačila si dost dlouho s datumovkou - razítkem. Prostě razítkovala a razítkovala, furt.

blondys24
autor
4. zář 2017

tak prcek lehce přes 4... tři hoďky zvládnul s kreslením, autíčkama a mobilem, pak už to ale začlo, že 10min v kuse práce byl zázrak, tak jsem to zabalila dřív 🙂

konidana
8. zář 2017

@blondys24 to je dobrý, moje deti jsou už školáci, a dají tak ty 4 hodiny v pohodě, a pak uz taky chtejí nějakou pozornost a takz pohyb, a v kanceláři je to přestává bavit.