Doklady ze školky. Můžu je žádat?

mkr
22. lis 2011

Dcera ve školce bude chodit do solné jeskyně, jelikož mi na to pojišťovna přispívá, chtěla jsem po ředitelce doklad, ale ona mi řekla, že ji paní ze solné jeskyně nic nenapíše, že je to výhodná cena a že na to doklad není. Jsou to sice jen 300 Kč, ale proč bych na to neměla dostat doklad, když jim peníze dám, tak bych měla dostat příjmový pokladní doklad aspoň od školky? Dává vám školka doklady třeba z plavání? To mi uplatnit můžeme taky, tak jsem zvědavá, jestli mi ho pak dá.

berenika39
22. lis 2011

@mkr určitě, dostávám výdajový pokladní doklad na všechno, co platím. účetnictví.....to se musí! nedej se, určtiě by ti to měli dát.

andyalukasek2008
22. lis 2011

A jaký doklad po školce chceš? Příjmový pokladní? Ten ano, ale tam nebude myslím nic o solné jeskyni zřejmě ☹...

mkr
autor
22. lis 2011

tak něco na doklad napsat musí, vždyť oni to taky nějak musí prokázat, že peníze přijali a vydali, to by mělo sedět

andyalukasek2008
22. lis 2011

To ano, ale myslím si, že pokud Ti tam napíší, že platíš pobyt v solné jeskyni, pojišťovně to stačit nebude, páč to není přímo doklad vystavený danou solní jeskyní o tom, že dítě skutečně jeskyni navštívilo ☹...
Překvapilo by mne, kdyby jim to stačilo...
To ti pak "kdokoliv" může vystavit PPD na to, že něco...

denisska
24. lis 2011

@mkr já jsem učitelka v mš,chodíme taky do solné jeskyně,děti platí 400 za 10 lekcí a doklad máme pro každého rodiče🙂,

denisska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz