Horečka ze strachu ze školky, máte zkušenost?

Dcera má horečku, nechce se mi věřit, že by to mohl být průvodní jev ze strachu před nástupem do školky po víkendu. Máte s tím někdo zkušenosti? Dceři je 5 a chodí teprve od září k předškolákům. Děkuji za Vaše příspěvky.
ivular
22. zář 2013
@antarres U dětí zkušenost nemám, ale já sama když jsem ve stresu, mám okamžitě zvýšenou teplotu :-S Takže bych tomu i věřila.
antarresautor
22. zář 2013
@ivular Já sama jsem velký nervák, ale nikdy se to u mně neprojevilo, tak asi má spíš malá nějaké zažívací problémy, protože ráno zvracela, ale nebolí jí bříško nic.... tak nevím no.
boban
22. zář 2013
Tak zvracet může i práve ztoho stresu ze školky...a teplota taky může bý ztoho stresu..
evaviki
22. zář 2013
@antarres no jestli je prvni rok ve skolce, tak to spis tipuju na virozu..
antarresautor
22. zář 2013
Děkuji všem za odpovědi. Právě, že před 14ti dny už měla virózu a teď horečka se zvracením.
hardlove
22. zář 2013
Ja mam syna tri roky po dvou dnech dostal prujem byli jsme tejden doma byl ve skolce den a zase to sami tet byl tejden doma tak uvidime jak dlouho tam budem zas chodit
evaviki
22. zář 2013
@antarres prvy rok skolky u nas znamenal tyden ve skolce, dalsi dva doma.. dokolecka.. 😞
myskin
22. zář 2013
Moje dcera z nervů ze školky chodila hrozně často čůrat. Doktorka mi řekla, že je to u dětí normální, ale nikdy to není s horečkou.
antarresautor
23. zář 2013
Je mi to jasné, že to takhle půjde dokolečka....😞
matulinda
7. říj 2013
My jsme nastoupili do školky v dubnu. Syn se strašně těšil. Ale měl představu, že tam budu s ním.. První den šel v pohodě. asi proto, že nevěděl co a jak. Další den, už jsem měla problém mu vysvětlit jak to ve školce chodí a že si pro něj po obědě příjdu. Odcházelo se mi dost špatně. Postupně také začal mít horečky den - dva. A Dobrý. Chodili jsme do školky jen na pár dní. Přes prázdniny nechodil a v září jsme šli až druhý týden, protože zase měl horečky kvůli školce. Potom jsme šli do školky a dobrý. Už chodí v pohodě a i se mu líbí být ve školce... Je to o tom jak tu školku příjme, jak jste na sebe ,,fixovaný,, Ale jde jen vytrvat a nepovolit. Děti si umí najít v nás slabinu 😃 .
Přeji at je to brzo v pohodě.. 😉

Začni psát odpověď...

Odešli