• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik stojí návštěva logopeda?

31. srpna 2014 
@hojda My jsme na tom stejně, platíme 30 Kč při každé návštěvě a chodíme cca 1x měsíčně. Myslela jsem, že je to tak všude (pokud to není soukromé zařízení) a jak vidím, tak ne... řešit to ale nebudu, jsem ráda, že nás vůbec vzala, ptž nové už teď například vůbec neberou a jsme tam spokojení.
9. čer 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katchula Tak vidím, že je to celkem časté :angry:
9. čer 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nuonuon No ale pak, upřímně, nemá smysl tu o tom diskutovat. :grinning: Pokud v zásadě nemáš na výběr. :unamused:
9. čer 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že mám štěstí.Ve školce kam holky chodí je logopedka jednou týdně a protože kvůli práci ji jako rodiče nestíháme-vyzvedne si holky a zase je pak do třídy vrátí a nic nás to nestojí.Pokud se nepletu-děti do 18let by nikde kromě pohotovosti platit neměly.
31. srp 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka35 Tohle měla kamarádky taky ,ale pokrok u dětí žádný, takže po roce si našla klinického logopeda a pak se teprve začalo něco dít.
31. srp 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
starší 5,5letá je naprosto v pohodě a mladší 4letá co logopeda potřebuje,se hodně zlepšila.Tedˇuž jen dopilujeme Ř ,u mě spokojenost a holky se tam těší....když zkouším trénovat doma,většinou se mladší šprajcne a odmítá spolupracovat.
31. srp 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek