Mateřská školka = stále nemocné dítě. Ja to řešit?

lucky.lady
12. kvě 2008

Dcera začala v září chodit do školky. Od té doby je tam vždy jen pět dní, potom je 3 týdny doma s rýmou a kašlem. Máte někdo podobnou zkušenost? Popř. nějaké řešení...?

svoma
15. čer 2008

Dobré ráno,jak je?Dnes jedeme k babičce,aspoň si trochu odpočinu,malá se zase vzbudila před pátou a má špatnou náladu,ječí tu jak siréna. ☹

lucky.lady
autor
15. čer 2008

Ahoj🙂
Teda holka, co to tu Tvou malou trápí? To já vůbec neznám, že by Betynka někdy takhle brečela. Vždycky se probudila s úsměvem 😒.
Tak si u babičky odpočiň a naber sílu. Já už se zase těším, až naši přivezou Betynku. Už mě dlouho nikdo nezlobil 😉

svoma
15. čer 2008

Ahoj,tak malá konečně usnula. 🙂 Za chvilku půjdu odpočívat k tv.Co ty?

svoma
15. čer 2008

Jé,tak jsem koukala do tvého alba,ty obrázky jsou nádherné. 😉

svoma
16. čer 2008

Ahoj,tak co malá? 🙂

svoma
16. čer 2008

Mě se zdá,že malej má na něco asi alergii,teď už strašně dlouho každou chvilku pšíká a má plnej nos,ale nevypadá to,že by měl rýmu.V pátek jedeme k alergoložce,asi jí budu muset říct,ať mu udělají znova testy na alergie.

lucky.lady
autor
16. čer 2008

Ahoj 🙂
Nějak jsem se zasekla,viď? Já teď právě maluju ty obrázky 🙂 Měla jsem prázdné rámečky v komoře, tak jsem si říkala, že uvolním místo a pokusím se je prodat.
Takže od rána do večera maluju a k pc se moc nedostanu.

Volala jsem na ty výsledky stěrů (Betynky) na ORL. Tak si představ, že ty antibiotika, co brala, nezabraly... Ty bakterie v nose má pořád. Naštěstí už nemá ani rýmu ani kašel (proto jsem taky čekala, že už to bude OK). Doktor říkal, že když teď dobrala antb tak už jí další nedá, že se to klidně pár měsíců nemusí projevit. Jsem se ptala, jestli nemůže nakazit mimčo. A doktor na to, že když ho bude hodně oňuňávat, tak může. A to já jí zase nezakážu, že jo, aby ho oňuňávala. Takže 14 dní před TP jí asi předepíše další antb, snad už by to konečně zlikvidovaly... To jsou věci, co?

Ani nevím jak je to s tou alergií. Nikdo v rodině alergici nejsme. To se potom berou kapky, nebo léky?

svoma
16. čer 2008

Můj brácha má alergii a bere nějaké prášky,občas jde na injekci,nevím,nijak jsem po tom nepátrala,když malej měl testy na alergie vpořádku.

lucky.lady
autor
16. čer 2008

Alergie to je potvora no, a dnes ji má kde kdo 😔. Náš alergolog má otevřeno každý den 10 hodin a pořád tam má narváno, že se čeká 2 hodiny ☹

svoma
16. čer 2008

Ahoj,to byl den,jestli malé nerostou zuby tak teda nevím.

Mojí kamarádky bratránek začal být alergik až v 18 letech,jsem myslela,že to bývá odmala. ☹ ☹

Co ty,je ti dobře?

lucky.lady
autor
17. čer 2008

Ahoj 🙂
Je mi fajn, jen tuším že na konci těhu budu mít zas o takových 24kg víc ☹. Bětka po ránu zase nějak kašlala, tak očekávám nástup další nemoci. Už to bude zase 10 dní, co je v pořádku 😠.

O té alergii vím, že může přijít kdykoli a taky kdykoli odejít. Já jsem to měla snad před dvěma roky, že jsem na jaře reagovala na pyl. A od té doby zase nic. Možná kvetlo něco, co vykvétá jen třeba jednou za 10 let, ale o tom pochybuju 😝.

svoma
17. čer 2008

Ahoj,já budu mít asi zase nemocnou malou,má trošku průjem a chrčí. A může za to MP,je to debil,bych ho musela přizabít.Vzal si sem svoje nemocný dítě,asi mě odvezou,když to nechytne od malého,tak to chytne takhle. 😠

svoma
17. čer 2008

A neboj,ta kila shodíš,hlavně aby mimi bylo zdravé. 😉 Já se těch svých taky ještě nezbavila a asi jen tak nezbavím,pořád se cpu a nejvíc v noci,kdy na to konečně mám klid,protože přes den jím za pochodu.

lucky.lady
autor
18. čer 2008

Ahojky 🙂 Tak jsem se vrátila z pošty. To je neuvěřitelný, jak je tam vydýchaný vzduch. Ufff.

svoma
18. čer 2008

Ahoj,to znám,mě bylo blbě i ve velikém obchoďáku,kde přece jen nebylo tolik narváno.

Jak jinak je?Malá je zdravá?

Malá strašně chrčí a teče jí z nosu a mě totéž a ještě navíc mě bolí v krku,takže "super".

lucky.lady
autor
18. čer 2008

Tak to máte doma o zábavu postaráno,co? My se zatím držíme. Malá sice občas zakašle, ale zatím se to nijak nehorší. Naštěstí mám více-méně všechno po Bětce, takže na žádné nákupy ani nemusím. Co se jídla týče, tak to mi zatím tak hrozné nepřijde. Asi mají v Bille dobrou klimatizaci 😉

svoma
18. čer 2008

Ahoj,u mě to možná bylo tím,že jsem neměla těhu až tak vpohodě.Malé už je líp,tak aspoň něco. 😉

lucky.lady
autor
18. čer 2008

To jo. Kéž by to vydrželo 🙂.

svoma
19. čer 2008

Ahoj,tak dnes to vypadá,že bude nádherně.My zítra jedeme na tu alergologii,vůbec se mi tam nechce. ☹

lucky.lady
autor
19. čer 2008

To chápu, ale zase uvidíte, na čem jste. Já nejvíc nemám ráda, když jsou nějaké zdravotní problémy a člověk nezná důvod a příčinu. Já asi budu celý den prát prádlo. Ráda bych zašla s Bětkou do lesa, snad to nějak stihneme 🙂

svoma
19. čer 2008

Ahoj,já zrovna prádlo dověsila. 😉 Prala jsem jen jednu pračku, 🙂

lucky.lady
autor
19. čer 2008

No já jim má právě asi 6 těch praček. Ale schne to pomaleji, než jsem myslela. To všechno asi nezvládnu vyprat. Nevejde se mi to na balkon ☹.
Myslela jsem, že si ani nepůjdeme lehnout, ale asi klidně můžeme. Nejspíš stihneme i ten les odpoledne... Doufám, že bude alespoň i zítra hezky, aby se mi tady ty hromady rozčleněného prádla neválely týden 😀

svoma
19. čer 2008

U nás schne prádlo skvěle,už mám skoro všechno suché,ale je to jako naschvál,když peru víc praček,tak to taky neschne.Taky ho mám na balkoně.

lucky.lady
autor
19. čer 2008

Už je to na lepší cestě 😉. Dvě pračky už mám suché, teď pověsím další dvě a třeba to i stihnu do večera 🙂

svoma
19. čer 2008

Ty hele,a neměla bys náhodou odpočívat? 😉

lucky.lady
autor
19. čer 2008

Já moc odpočívat neumím. Hrozně ráda bych, ale přijde mi, že je doma pořád takový nepořádek a pořád je co dělat. Ale lehnout jsme si nešly. To se nakonec nějak nestihlo. Když ono je pořád tolik práce. Teď jsem doskládala oblečení z těch dvou usušených praček a ještě musím vyluxovat. Potom přijde manžel z práce, tak mu musím uvařit. Ale to já si vůbec nestěžuju. Mně to všechno docela baví 😀.

svoma
19. čer 2008

No když myslíš,já jen myslela vzhledem ke stupni těhotenství. 😉

lucky.lady
autor
19. čer 2008

No jo, ale on to za mně nikdo neudělá a v nepořádku nechceme žít nikdo 😒. Ale mně je fajn. Bude hůř 😀.

svoma
21. čer 2008

Ahoj,jak je?My byli včera u té alergoložky,tak naštěstí to není alergie,ale "jen" infekční rýma a prej už je na ústupu. 😉 Jinak všechno vpořádku,zkoumali mu i plíce. 🙂

lucky.lady
autor
22. čer 2008

Ahoj. Včera jsme byli celý den v jednom kole. Dopoledne nákupy, odpoledne a večer narozeniny tchýně. Domu jsme se dostali až po osmé a to jsem padla vyčerpáním 😝.
Fotky v albíčku jsou moc krásné 🙂. Děti vypadají jako zlatíčka 😵