• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Občanské sdružení při mateřské školce. Máte to taky?

7. ledna 2010 
ahoj mamči, hledala jsem jak je to teď se školkami. Míst bude málo :rolling_eyes: :rolling_eyes: . V místě, kde by Petr později mohl chodit, jsem našla jednu fajn, ale zarazilo mě, že v provozním řádu mají doslova napsáno:

Při školce pracuje Občanské sdružení na podporu Mateřské školky Beruška.
Rodiče dětí jsou členy tohoto sdružení. Spolupracují s vedením školky, pedagogickým sborem, podporují činnost a program svých dětí. Členský příspěvek pro školní rok 2008/2009 činí 5.000,- Kč na pololetí.

Školné je 10 000,- na měsíc, k tomu ten "členský příspěvek". To je běžné, je to tak i u jiných soukromých školek? Trochu mě zarazilo to slovo "JSOU ČLENY". Být členem OS snad není povinné....
Máte to někdo podobně ve školce?

Díky za odpovědi, hezký den.
7. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé zkopírovala jsem to z webovek, možná tam neměl být název školky, omluva adminům....to rozhodně neměla být reklama.
7. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud školku provozuje ono občanské sdružení ,být členem bych viděla jako výhodu ( záleží ovšem na stanovách,obecně to ale znamená , že vy-rodiče máte možnost mluvit i do peněz -jakým způsobem s nimi vedení nakládá - rozhodně bych chtěla vidět stanovy-práva a povinnosti členů ) členský poplatek by také mohli nazvat příspěvek na výtvarný materiál ......atd...
7. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek