• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prošvihla jsem zápis do školky. Mám je teď obcházet?

6. května 2009 
Na pisku jsem se dovedela, ze na zapis jsem mela jit ted (male byly v dubnu dva roky)...vubec jsem si to magor nevypocitala....a nevim co delat?

Mam ted v pondeli obchazet skolky a ptat se jestli je jeste misto?

Si fakt pripadam jako absolutni ignorant....co kdyz bude vsude plno?

Poradte prosim! :frowning2:
26. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janusko, já to řešila, ale dozvěděla jsem se, že některé školky mají zápisy dva, pro děti, které nastoupí až v následujícím roce i třeba na podzim... některé jen teď v dubnu... ale neva, zkus hned v pondělí obvolat ty nejbližší a uvidíš, co ti řeknou... určitě to nějak ještě půjde...

já se rozhodla, že dám malou až od příštího září, takže pro nás zápis až příští rok...
26. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šaruško....Adelka bude mit 3,5 roku pri nastupu...?
Aha to jsem nevedela, ze to jde....ja do toho systemu fakt nevidim. :frowning2:

Dovedu si predstavit jak me prijmou, takovou nezodpovednou maminu, co si nedokaze vypocitat skolkovy vek! :confused:
26. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, bude mít 3,5 roku a ve školce tak stráví 3 roky, což je podle mně ideálka :slight_smile:

akorát mi to nevychází s mateřskou, kterou mám jen do jejích 3 let, takže do dubna, že... ale říkala jsem si, že těch 5 měsíců nějak přežiju a ještě se užijem :slight_smile:
26. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me babicka funguje, takze by to nemel byt problem, ne? Kdyby teda v nejzazsim pripade meli vsude plno....bo deti je ted jako smeti, hlavne ty z tech nasich silnych rocniku :grinning:

Diky Sarinko! :slight_smile:
26. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nechcu vypadat jako neznalá,ale taky si to neumím vypočítat :sweat_smile: .Takže k zápisu musím jít,když malý bude mít dva roky?To už abych teda šla.
26. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak, ted jsem jeste vetsi magor, páč jsem tam volala a....nemusim stresovat. Va skolce za barakem samozrejme plno, volala jsem jinde-taky plno. Az v jedne, kousek dal maji volne mista...ale musela bych si platit od zari do dubna.(tzv.drzet si misto)

Ale bylo mi sdeleno, ze v lednu to mam obejit znovu, ze se jeste nestalo, aby nekoho nevzali.
V Brne pry problem je, ale Karvina je v pohode...

Nic neni jiste, takze doufam....pribiraji cely skolni rok, takze i kdyby sla o mesic-ci dva pozdejc.....ona je zrala na kolektiv uz ted! :slight_smile:

diky za info!
27. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a ty potrebujes zapis o rok drive??mi se zapisovali ted ve trech letech a cekame jestli nas vemou..a az pak budem obchazet co zbylo..vzdyt karvina neni tak velke mesto tak si myslim,ze by tam nemel byt problem..i kdyz navaly jsou vsude
27. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame tri roky pristi duben a zapisy jsou jednou v roce(prave v dubnu)....takze jsme mely jit ted v dubnu...jen kvuli mista.V Karvine zustala jedna skolka co ma mista i po zapisu.Netvrdim, ze to v prubehu roku nemuze byt jinak(stehovani, atd)...
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za info jani! moc mně to zajímalo, co ti baby :slight_smile: řeknou... platit si od září mi přijde brutální, to principiélně odmítám :slight_smile: já si právě taky říkám, že malá už za rok bude mooooc zralá, ale do září to ještě vydrží, i tak tam stráví 3 roky!
27. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus, tak to je drsné s tou platbou za držení místa. My zápis taky tak nějak prošvihli, ale po domluvě s ředitelkou jedné blízké mš by od listopadu mělo být něco volného; holka má v listopadu 3, snad ji vezmou. Platit nemusím nic. Do práce jdu od září, takže buď seženu jinou školku v místě bydliště nebo v okolí práce, nebo dám prďolu na 3 měsíce do nějaké škoky soukromé školné budu platit z rodičáku.
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny vás tu zdravím, my jsme byli taky na zápisu teď v dubnu, malá bude mít 3roky až v listopadu, ale taky budeme muset platit školné už od září kvůli tomu že nám tam budou držet místo, práci ještě nemám tak doufám že do toho listopadu v dnešní době něco seženu :frowning2:
6. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek