Psací stůl pro předškoláka. Co všechno má splňovat?

nupta
16. dub 2021

Plánujeme kupovat psací stůl pro předškoláka a přemýšlím, co všechno má splňovat. Uvažuji, zda má být rostoucí, jestli má mít nakloněnou desku...?

Zaujal mě stůl Jitro Aktiv. Z popisu jsem pochopila, že je stabilní (nebo alespoň méně vachrlatý než ten druhý - creati). Vzorkovou prodejnu máme daleko a stejně zatím není nic otevřeno. Prosím, podělte se o zkušenosti s pořizováním psacího stolu.

jipe
16. dub 2021

my máme stoly ze sconta a rostoucí židle. Chtěli jsme dostatečně velkou plochu, úložný prostor a stabilitu

veroniquecz
16. dub 2021

@jipe které přesně prosím?

jipe
16. dub 2021

@veroniquecz https://www.sconto.cz/produkt/psaci-stul-lada-d... děti na ty stoly i lezou a zatím drží stabilní

nupta
autor
16. dub 2021

@jipe To je dobrý tip, říkáš, že je stabilní a je taky dost široký, což je fajn.

nupta
autor
16. dub 2021

@jipe Napiš mi, prosím, jak se k takovému stolu přisouvá, když sedí na rostoucí židli? Zvládá se sám k tomu nějak přisunout nebo musíte pomoct?

veroniquecz
17. dub 2021

@jipe děkuji!

jipe
17. dub 2021

@nupta my máme homemade rostoucí (vyráběl brácha podle vzoru jitro), předškolák se přisune sám s trochou snahy, máme plovoučku a židle je podlepená takovým tím filcem, takže se chytne stolu a nějak se přitáhne i s židlí :D tříletou musím přisunovat

nupta
autor
17. dub 2021

@jipe Tak to je fajn, to bychom měli podobné (Jitro + hladká podlaha). Děkuju!

katkakrejsek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz