Slintá vaše (akt. 3leté) dítě při řvaní? Jak ho to odnaučit?

jahodi
30. zář 2018

Nevím jak to lépe nazvat. Moje dítě, aktuálně čerstvě roky, odmala strašně slintá když brečí/ vzteká se/ řve. Už asi 3 měsíce když mám na to náladu, nebo když se třeba v tom stavu chce přitulit, tak jsem si všimla že už s tím na napomenutí přestane, taky ale pokud se jí nechce a chce se dál vztekat, tak klidně "přidá" a ještě kouká co to všude kolem ní dělá. Je opravdu schopná zamokřit si půlku trička nebo kolem sebe udělat louži. Přiznám se že jsem zatím nepotkala dítě, které by tohle dělalo taky. Tady ale věřím že se někdo najde. Kdy a jak jste to vaše dítě odnaučili? :-/

lv
30. zář 2018

Když bulí, má otevřenou pusu a sliny jí tečou taky na oblečení - 6let. Ale tedy když řve hodně, ne trochu.

mimco
30. zář 2018

@jahodi moje to dělá, už její šest, teď už teda naschvál, protože ví, že mě z toho natahuje, umí i bubliny 😁

jahodi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lv
30. zář 2018

@jahodi to moje taky, prakticky do 3 a čtvrt řvala nepřetržitě 🙂 teď tedy taky hodně nad průměr 🙂

jahodi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lv
30. zář 2018

@jahodi ano, a taky uražená, zarputilá 🙂 a jindy zas mazel největší, 2 v 1

jahodi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivular
1. říj 2018

@jahodi Hele, kdybych Tě neznala ze skupinky, tak bych řekla, že jsi na to dítě docela fúrie😉
Dcera má asi dráždivější slinné žlázy, což nejde moc ovlivnit vůlí.
Já doporučuji zahrnout děti pochopením a ony se pak rychle uklidní -a teprve potom s nimi probrat, co bylo špatně😉

alcar
1. říj 2018

Moje 4,5 leta dcera zase pri vztekani natahuje na bliti a dela, ze se tim dusi. Verim, ze z toho jednou vyroste. 😃

jahodi
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz