Hledám maminku z Příbramska

iveta21
12. led 2021

Ahojky hledám maminku na pokec, procházky a hl.s dítětem věkově podobném mé dceři 17m. V květnu /červnu čekám chlapečka. Jsem z Chotilska kousek od Nového Knína, ale mohu dojet na Dobříš, Příbram a bližší okolí 😊. Budu se těšit na odpovědi.

valentyna304
13. led 2021

@iveta21 Ahoj, je mi 22let a v dubnu mám termín s našim prvním chlapeckem. Jsem ze Zbenic, 15minut od centra Příbrami, půl hodinky od Dobříše. Kdyby si chtěla, neboj se ozvat. Kamarádku s miminkem mám pouze jednu a to v Praze. 🙂

samkovanik
13. led 2021

@iveta21 a @valentyna304
Ahoj holky, také bych se ráda seznámila s milou maminkou. ☺️ Jsem přímo z Příbrami. Je mi 24 let a mé dceři 18m. 🙂 Pokud budete chtít, napište mi.

kattiec
20. led 2021

@iveta21
@valentyna304
@samkovanik ahoj holky, jsem z Kozarovic, je mi 23 a mam chlapecka ročního🙂 kdybyste chtěly taky jsem k dispozici, jsem porad doma s klukem a manzelem a uz mi hrabe😆😆🤗

monindaaa
20. led 2021

@iveta21
Ahoj Ivet, těší mě Monika mám chlapečka 2 roky a v březnu čekáme druhé. Jsme z malé vesnice u Dobříše. 😉 Hezký večer

iveta21
autor
21. led 2021

@valentyna304 tak to jsme na tom stejně 😂. Kamarádky mám taky jen v Praze (jsem z Prahy a 4roky bydlím v Chotilsku). Teď mám malou nemocnou. Ale až bude zdravá, tak bych se ozvala.

iveta21
autor
21. led 2021

@kattiec 😂😂 všude je to stejný. Můj teda chodí do práce, ale doma mi už taky hrabe.. Mám teď malou nemocnou, ale až bude fit, ozvala bych se.

iveta21
autor
21. led 2021

@monindaaa Ahojky Mončo, jak jsem psala holkám mám teď nemocnou dceru, ale až bude fit určitě bych se ráda domluvila a podnikla nějakou procházku. Moc to v okolí neznám, protože max chodím Čím, louky a lesy. A nebo jedu autem za kamarádama do Prahy. Tím, že nikoho neznám z okolí, mě to samotnou nebaví. Takže chodím se psem a dom. Určitě budu ráda za společnost se kterou budu moct pokecat, řešit děti, procházky atd...

valentyna304
21. led 2021

@kattiec Kozárovice mám kousek, takže určitě není problém se domluvit 🙂 Ale asi až po porodu, začínám se dost valit 😄😄😄

kattiec
21. led 2021

@iveta21 ozvi se, budu ráda!

@valentyna304 jsou právě kousíček. To se pak budu valit ja, dneska jsem zjistila, ze mame pozotivni testik 😀❤

valentyna304
21. led 2021

@kattiec jeee, tak gratuluji👏👏🥰

kattiec
21. led 2021

@valentyna304 dekuji😍

iveta21
autor
22. led 2021

@kattiec 😂 gratulace!

kattiec
22. led 2021

@iveta21 dekuju😆🤗