Jak dlouho se prořezávají druhé jedničky?

dandyndy
4. bře 2019

Chci se zeptat, jak dlouho se prořezávají druhé zuby??? Synovi se jedničky dole prořezaly a rostly tak nějak normálně. Jenže jedničky nahoře mu rostou už snad třetí měsíc a stále nejsou venku celé, je jich venku jen jakoby půlka, ne-li míň ☹

terulinkas
4. bře 2019

Já nevím, ale myslím si, že tohle je hodně individuální...

dandyndy
autor
4. bře 2019

To asi jo, ale přece jen by mě uklidnila něčí zkušenost. Malý kdysi skřípal zubama, tak se bojím, aby nezačal znova a třeba je neměl z toho poničené ...

betelgeuzz
4. bře 2019

Třeba u starší si vůbec nepamatuju, že bychom na druhé jedničky nějak dlouho čekaly. Prostě vypadly mléčné a hned rostly druhé. Ale mladší ty horní jedničky vypadly a celý prázdniny chodila s dírou a nadávala, že si nemůže do ničeho kousnout 😀 Asi po dvou měsících jí začaly pomalu růst, ale trvalo to dlouho, než dorostly.

konidana
4. bře 2019

Klidně i rok.

tulikiss
4. bře 2019

jednicky vypadly a az po vic jak pul roku teprve zacaly rust a pak minimalne dalsi 4 mesice nez bylo hotovo.

dandyndy
autor
5. bře 2019

Fakt až tak? Mockrát děkuji, už jsem klidnější a snad bude vše v pořádku a dočkáme se.

pospis
14. pro 2019

Synovi vypadly horní jednicky obe behem 14ti dnu v cervenci, po pul roce nema ani naznak novych zubu. Už půl roku je s dírou. Opravdu to může trvat az rok nez začnou rust ty druhé jednicky? Spodni byly venku docela brzo po vypadnutí 🤔