• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechce jíst. Jsou to zuby nebo vzdor?

22. června 2009 
Tak malá dneska měla ráno mlíko, k obědu mlíko a ke svačině rohlík :confused: nic jinýh onechtěla...k obědu jsem do ní nedostala ani lžičku :pensive:
2. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zusma: tak sám fakt ne, když mu dám do ruky rohlík, tak ho chvilku olizuje a pak ho hodí na zem :wink:

luuci: tak toho taky moc nesnědla..Tygr kousek chleba, kiwi, nektarinky a buchty..fakt strava jak vyšitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci moc toho teda neměla. Mne to přijde že u vás to jsou fakt zuby,u tygra spíš že už mu to nechutná. U nás dnes mlíko,jogurt,frutapura,velký oběd(dušené maso s rajčaty a brambor),okurka a teď třičtvrtě chleba s pomazankou. U nás to teď celkem jde az na tu vybiravost. Ještě jí dnes zkusím dát něco. A večer bude mlíko.
2. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
zus: ale zuby mu teda lezou taky :wink:
2. čer 2009 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono to bude asi vše dohromady. Kdyby jim tak člověk mohl vlézt do hlavy. Jo a ještě měla v obchodě kus rohlíku.
2. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zusma: no mě fakt dostalo, že když viděl, jak otvírám tu přesnídávku..tak fakt věrohodně zrudnul a kašlal, mi bylo jasný, že to jíst nebude už před první lžičkou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To mi dělá občas taky. Nekasle teda ale dělá nenene. Občas to pak teda sní ale většinou už vím že je zle.
2. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
zusma: on asi dělá, jako že je mu blbě a nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale hned potom, jak jsem si vzala ten chleba, tak už za mnou běžel a otvíral pusu..zmetek jeden :grinning:
2. čer 2009 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne zase třeba nějakou vec ani neochutná a už nenene. Jako včera ananas. V životě to neměla a už ví,že ji to nechutná.
2. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
zusma: tak ananas nejí, několikrát jsem mu ho dávala v přesnídávce..a on nejde asi rozmixovat, vždycky tam byly malý kousky..a ten ananas hned lovil z pusy a šklebil se :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ji včera koupila čerstvý výborný a ani si nelízla a nene. Stejně tak jahody. Ty měla asi dvakrát a chutnaly ji a jedla je a další den už ne. Zato salátove okurky by jedla na kila
2. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
zusma: tak dřív jedl banán čerstvej, a ted už taky ne :zipper_mouth:
2. čer 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne s tím ovocem štve. Ale pije ten mladý ječmen,jestli to znáte a tam je prý hodně vitamínů.
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak večeře- 200g vanilkovýho tvarohu, hurá..už teda musel mít hlad za celej den :confused:
2. čer 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás je to taky...dělá děsný scény před jakýmkoliv jídlem krom pudinků(obzvlášť kolem teplých jídel jsou scény brutální)...asi to bude kombinace zubů a vzdoru..už to neřeším...snažím se do něj něco narvat a hlavně hlídám aby pil..... :confounded:
2. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jooooooooo,tak dnes happy day.
Na procházce 10dkg kuř.šunky
večeře :plná miska toho co měl na oběd a teď do sebe dlábe druhou misku křupek.
jo a na sváču půl rohlíku s máslem :unamused:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, u nás dnes ráno 266ml UM, snídaně 1 plátek šunky, kousek sýra a tři kousnutí do housky s žervé, oběd udělala jsem mu dietní brambor, květák, brokolice plátek másla, trošku vegety vše pomačkala (opět jsem mu to do té pusy strkala a snědl vše 200g, krom posledné lžyčky protože vše skončilo na zemi) sváča dostal poprvé roládu se šlehačkou a jahodami (moje výroba) ať má změnu ale samozřejmě těsto bylo z piškotu a plnka šlehačka s čerstvýma jahodama se zahrádky, tak jsem mu to dala do misky do ruky vidličku a krm se, takže toho moc nesnědl ale ochutnal ... venku se mnou jedl broskev a večer měl 250 ml ovoc. kaše
2. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
zus, asi jo...už to jeenou měla, dkyž jí rostly špičáky...to nejedla 14 dní :confounded: už jsem fakt celkem v poho, aspon, že pije :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak se zase hlásím. Musím říct, že dnešek byl velká tragédie. K obědu jsem Anny udělala bramorovou kaši s biomasem a pažitkou. Snědla dvě lžičky a pak se sápala po mým jídle. Já měla taky bramborou kaši. Ta jí chutnala, tu svou jen rozpatlávala... Kvůli jídlu dneska dva hysteráky, kdy se válela po zemi a sousedi si snad museli myslet, že ji týrám, jak křičela. A pekla jsem dneska bábovku, takže za celej den snědla ještě tři malý kousky a jedno balení (50g) takovýho toho tvarohu od Danone - Danikiti nebo jak se to jmenuje. Odpo jsem pak šla do práce a malou šoupla k babičce. Prý ještě něco snědla, ale ještě jsem nebyla doma, tak nevím. Jo a ráno strašně řvala, když viděla, jak snídám tvaroháčka - chtěla mě totiž krmit!!! Když jsem jí to u posledních dvou lžiček dovolila, byla neskutečně šťastná a otvírala pusu společně se mnou. Do té doby tragédie. Už se asi teda ani my v klidu nenajíme... :confounded:
2. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,narazila sem na vaši diskuzi :wink:
s tímhle už si hlavu nějak nedělám,malá mě jednu dobu nejedla nic,jen mlíko,mlíko,mlíko a čaj,tak sem ji nechala,časem pak zas normálně začala jíst.
u malýho to ted bylo několik měsíců,zas jen mlíko,mlíko,čaj,jakmile viděl jídlo hlavu pryč,a uviděl flašku a lapl po ní,to samý jak u malé,už sem věděla co a jak,tak sem to neřešila,ted je to tak 5dní,co mi začal papat obídky,výživu,no koukám jak ted jí.
já bych dítěti nic nenutila když nechce je to pak horší,samo si řekne a veme až bude chtít.
jako hoodně malinká sem musela do školky,nutily mě tam jíst všechno maso,a do dnes mě to zůstalo,že se v tom rejpám i ted,a pamatuju si to
3. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
zabula: tak třeba syn ale mléko nepije už 3/4 roku..takže když nesní nic, tak opravdu nesní ani to mléko jako jiné děti tady :wink:

jinak dneska to u nás šlo, k snídani skoro 150kaše, k obědu 200maso-zeleniny, ted 200přesnídávky...druhou svačinu vynechávám, to by už asi bylo mnoho štěstí naráz :sweat_smile:
3. čer 2009 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sisstin,slyšela sem že i nějaké děti mléko nepijí :unamused: já sem říkala,že můžu být ráda,že sem malé dála sunar do 3,5let,ted do ní sotva dostanu normální mlíko
no to ste šikulky,včera ste toho zbaštili víc než my :grinning:
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky..vypadá to, že se to zlepšuje...sice ho teda musim trošku zhoukat, ale nakonec to sní :wink: ale vynechávám odpolední svačinu, aby jedl večeři..dneska měl asi 130kaše k snídani, k obědu 200 králíka s fazolkama a bramborama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: a za chvíli mu zkusim dát 200přesnídávky..a pak až k večeři 200tvarohu :pensive:
4. čer 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak super Siss. U nás tak normálně. Ráno mlíko a pak trochu kaše a jogurtu s kecama. Oběd dobrý-ještě jsem ji musela přidat. Teď měla ovocnou presnidavku s kecama ale pak ji snedla a ještě si párkrát kousla do broskve. A teď bude až večeře. Zato začala totálně kašlat na nočník a to ji to tak pěkně šlo. Teď si sedne na zem,vyčura se a v klidu odejde.
4. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
A dokonce dnes po dlouhé době seděla na oběd v jídelní židli. Neskutečný.
4. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás dnešek byl taky lepší!!! :dizzy_face: Ráno snědla trochu míchaných vajíček, pak pár jahod...na oběd snědla řízek a trochu bram. kaše a ke sváče asi 10dkg šunky s rohlíkem :sweat_smile:

zus, Anetka dneska taky v poho seděla v židličcejsem zírala :sweat_smile:
4. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jak čtu,tak se daří dnes všem :slight_smile: i nám.

ráno-260ml Hami
dopo-vechno možný
oběd-2 misky polévky
odpo-puding a pak venku 1,5 rohlíku +křupky
večeře-2 misky polívky :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, u nás ráno 266 ml UM asi 2 piškotky, snídaně 1 plátek šunky, 2 x kousnutí do housky, kousek sýru, na nákupu 1 rýžový chlebík, oběd cca 250g zeleniny s oves. vločkami (půlku snědl sám pak jsem opět futrovala), sváča kousek jablka s nektarinkou a 5 piškotu, večeře 250 ml ovoc. kaše :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak u nás je s jídlem zase krize!!! Mamka našla tenhle článek, zkusíms e držet jejich rad, pže si myslím, že nás malá jen trénuje :confounded: :confounded: :confounded: Tak mrkněte, třeba Vám pomůže :wink:

http://www.zeny.cz/magazin/deti-/kdyz-dite-nic-neji.aspx
6. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já se obávám, že u nás je to vyčůranost. Momentálně žádný zub apod. Ten článek na nás sedí. Ona si ted hrozně vybírá co bude jíst a co ne-mám tím na mysli svačiny. Oběd a večeře je v pohodě.

Včera jedla velý den u tety a v pohodě snědla např. lipánka nebo něco takovýho a vím jistě, že kdybych jí ho dávala já, tak ho nesní ani za nic. Já jsem si to už začala sama uvědomovat, že prostě na ni s tím jídlem musím "kašlat". Ona to určitě ze mě cítí, jak tam píšou :confounded:
6. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek