Prořezávání zoubků u 4měsíčního miminka. Co pomůže?

terezka1353
9. čer 2020

Ahoj maminky 🙂 Nášemu mrňousu se prořezávaj zuby a všichni trpíme. Od dob kolik je naučenej semnou v posteli a v podstatě “samoobsluhu” u prsa. Teď v noci ale hrozně špatně spí furt se vrtí kroutí a já ho musím 50x za noc přetáčet a strkat mu prso jinak řve... přes den taky furt samej řev i u prsa ... mám pocit že za chvilku si sežere ruce 😂 věděla jsem že to jednou přijít musí ale byla bych ráda kdyby jste mi poradili co na to pomůže. Teploty zatím nejsou a snad ani nebudou, dudlíky nesnáší a kousátko po chvilce zahodí... dnes už mě ani nenechá sáhnout do pusinky ... snažím se masírovat i tím masážním kartáčkem ale taky je to jen chvilkové ... Chtěla bych něco co by mu aspoň trošku ulevilo a aby se vyspal ..furt ho nosím a mazlím ale ani to moc nepomáhá ..začínám být unavená a to jsem teprve na začátku 😂

krista25
9. čer 2020

@terezka1353 Zdravím já používám Calgel, 🙂malému pomáhá. 🙂

cilkat
9. čer 2020

Nám na usnutí pomáhalo mazat Calgel.. a když bylo fakt zle, tak nurofen i když byl bez teploty (po dvou hodinách marných pokusů uspat a řvaní byl horkej tak jako tak...). Držím palce, ať jsou zuby brzy venku.

malenka3
9. čer 2020

Viburcol čípky

terezka1353
autor
9. čer 2020

Děkuju moc 🙂 Ještě se chci zeptat kdy jste začali miminkům dávat ochutnávat ovoce a zeleninu ? Mě napadlo mu dát (i moje maminka mi to doporučila) třeba chlazenou okurku nebo jablíčko cumlat. Všimla jsem si že jsou u dudlíky co se plní tak že bych to zkusila ikdyž nemá rád dudlíky bez výplně a dala bych mu tam nějaké chlazené ovoce nebo zeleninu aby mu to trošku ulevilo ale nevím jestli můžu

petulejan
9. čer 2020

Skuste koupit homeo chamomila vulgaris. Malé to strašně pomáhalo a zabírá rychle 👍

mirinda35
9. čer 2020

Nasadit homeopatika. Byla jsem k nim vždy skeptická,ale taky jsem byla u růstu zubů už zoufalá a sáhla po této metodě. K nezaplacení!