Váček pod zubem

nyna87
27. kvě 2016

Ahoj holky,
cca v roce jsem dceru vyklopila z kocarku,horni 1cky zacaly cca ve dvou letech cernat.Nechavame je,vacek si udelal vyvod a hnis odchazi.Pred 3mi tydny spadla na koleje,jedna 1 se zacala hybat,dnes se bouchla a ja zjistila,ze tam ma druhy vyvod.Moje otazka na vikend: Setkala jste se nektera s tim?V pondeli volam dr.,ale ten vikend bude nekonecny.

Dekuji 🙂

lichtakova
12. pro 2016

@flunder TOHLE je zbytečné trápení...

flunder
12. pro 2016

@lichtakova nic nenadela je to rozhodnuti zubare. Pocitam stim ze pujde ven, ja jsem cekala ze mu ho vytrhne.

leiladelly
12. pro 2016

@flunder Abych pravdu řekla, já bych ten zoubek vytáhla. Samozřejmě nehodnotím postup kolegy, ale můj názor je takový. U dětí obzvlášť se snažím, aby je to co nejméně traumatizovalo, každá návštěva u zubaře je pro ně psychická zátěž ☹ Tak mnoho zdaru a příště zub ven....

flunder
12. pro 2016

@leiladelly Dekuji za odpoved🙂. Priste budu na tom trvat at u ho vytrhne. A nebo rovnou pujdu na detskou zubni kliniku.

leiladelly
12. pro 2016

@flunder Je to těžké mluvit jinému kolegovi do postupu. Ale u malých dětí platí "vyřešit problém, odstranit bolest", tím se řídím já. Ono, i když zub pročistí, dítko to nebolí, zánět přetrvává a není to dobré pro zárodek stálého zubu, čili extrakce je správná léčba.

flunder
12. pro 2016

@leiladelly Nechtel mu to trhat stim ze drzi misto pro staly zub. A mam mu to doma jeste vymackavata :D asurdni!

leiladelly
12. pro 2016

@flunder Tak to, bohužel , musím říct, že není optimální postup.

flunder
12. pro 2016

@leiladelly To taky delat neudu. Boli ho to!

flunder
Autor odpověď smazal
Zobraz
lichtakova
13. pro 2016

@flunder prosim,uz to nechte vytrhnout.

flunder
13. pro 2016

@lichtakova Zitra nam drze palce.

lichtakova
13. pro 2016

@flunder predzasobit zmrzkou 😉

leiladelly
13. pro 2016

@flunder Přesně, jak píše
@lichtakova zoubek nechte vytáhnout, dejte málemu zmrzku, Nurofen a motivačně hračku. Toto opravdu nelze v ústech nechávat.

flunder
14. pro 2016

@leiladelly Zanet ma pryc, ted to ma noralni. Ale jak dlouho ze?

lichtakova
14. pro 2016

@flunder ten zánět je pořád uvnitř toho zubu.