• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrtají se zoubky tříletým - čtyřletým dětem?

12. srpna 2016 
Ááááách jo.... :frowning2: zítra jdu o5 s mojí malou 3 letou princeznou na vrtáni :( jedno už máme za sebou byl to maly kaz ale ted ten druhy kaz je docela vetsi dirka na stolicce :( tak doufam ze to vydrziii ztoho stresu jsem zhubla...nespim porad premyslim nad tim at už to ma zasebou...
5. říj 2014 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@meliska1210 Taky s nasi malou zitra jdeme a jeste se zeptam zda vas nick souhlasi se jmenem vasi dcery?To by byla dobra nahoda s nami... :slight_smile:
6. říj 2014 v 00:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo souhlasí :slight_smile: už to máme zasebou sice plakala ale požadala jsem pani dokdorku aby ji to udela bez vrtani protoze od prvniho vrtani ma strach...tak p. zubarka ji to poze vycistila vyfoukala a dala ji bilou plombu :slight_smile: ale strach jsem mela vetsi jak má dcera :D
7. říj 2014 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@meliska1210 My byly až dnes a bylo vrtátí,injekci i vrtání jen fňukala,u plomby už řev... I mě slza ukápla,jak kvůli tomu,že jsem vůbec kdy ustoupila a nechala to čištěním nečištěním takhle to zajít,že ji to bolí :pensive: Bohužel,neměla jsem to srdce,když při čištění řvávala,ji násilím držet a teď to máme,u druhé pokud bude časem třeba protestovat,prostě budu neoblomná!! Teď si sice starší i mladší zoubky čistí už dlouho poctivě,ale začátek byl promeškán :angry: Ještě se zeptám,jaký měsíc je Vaše malá narozená,tipuju letní měsíc? :wink:
7. říj 2014 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Má dcera je narozená 12.10.2010 :slight_smile:
9. říj 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@meliska1210 Tak k blížícím se 4.narozeninkám vše nej nej :slight_smile:
9. říj 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujem :slight_smile: a ta vase ma kolik?
11. říj 2014 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééjda male vypdlo kousek plomby takže jsem o5 ve stresu.... :frowning2: zitra jdeme k zubařce,tak doufam že to zvlladne mala... áááách jo..
15. říj 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
My čistíme celkem pravidelně, obě dítka, jen v době akutní nemoci to neřeším, na kontroly k zubařce od mala co byli ochotni otevřít pusu, ze začátku vše ok, a letos v létě jako by se něco zllomilo, dcera 5 syn 4 oba kaz, syn -neošetřitelný, dcerka kaz na 5 -lékařka, starší, dělá zuby mě, a musím říct že má se mnou celkem dost práce, za ty roky mám pocit že má takový ten "rozumný postoj", řekla že 5 se musí za každou cenu spravit do té pětky by ty zuby až tak moc neřešila, že pokud budou bolet tak půjdou pod injekci ven, u spolupracujících dětí -které neřvou a tím pádem tak nesliní dělá fotokompozitní barevné, trvá to celkem dlouho ale zásah je do zubu prý menší než u klasických amalgamových. Dcera, úžasná, její jediná starost jaká bude barva.... 5 opravena, než jsme se dostali na řadu od objevení kazu k vrtání, už se začalo něco klubat na 4, taky opraveno s jinou barvou opět ze strany dcery bez problému, cca 2 měcíce po posledním vztání se mi nelíbila barevná změna na zubu -vyfotila jsem mobilem, zašla za zubařkou.... další kaz, po ošetření mi zubařka sama navrhla ať chodím s dcerou každý měsíc na kontroly a dala mi i termín že zkusíme opravit i zub tomu mladšímu, takže uvidíme
23. říj 2014 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrissek maminky o jaké hvězdičce mluvíte? amalgámová plomba?
17. dub 2015 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý den.
Také se s Vámi podílím o kazivosti mléčných zubů.Se synem chodím od roka pravidelně k zubařce.Ve třech letech mu objevily kazy.Zubařka chtěla vrtat,ale nedovolila jsem to,protože se syn bojí.Sestřička mi doporučila ozonoterapii.Je to bezbolestný ošetření zubů,které není hrazeno pojištovnou.
12. srp ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek