Vysoké horečky u růstu zubů. Máte zkušenost?

15. únor 2024

Vim, ze vetsinou byva u zubu teplota do tech 38st… ale setkal se nekdo, ze batole melo treba i 39,5? A bylo to ze zubu? Vsechny priznaky tomu odpovidaji, ma nabehle dasne, na jinych mistech sem tam neco prorezaneho, slinta, cpe si furt prstiky do pusy, narika a nechce moc jist… a do toho tady ty silene teploty. Jinak nic vic k tomu. Jeste me napadlo, ze by ho mohlo bolet v krku… ted uz spi, rano se mu tam kouknu… jde mi o to, ze zitra k nam ma prijet navsteva zdaleka… vubec se mi to nechce odpiskat, vsichni se na sebe strasne tesime, dlouho jsme se nevideli 😑 Vubec nevim, jak se rozhodnout. Rano moudrejsi sice vecera, jenze oni vyjizdeji uz zitra brzo rano - v pet… Ma nekdo zkusenost, ze to mohlo byt fakt od zubu nebo mame proste smulu a detatko se rozhodlo proste marodit 🙄😐

prejeta_zaba
15. únor 2024

Může být, ale nikdo ti to nezaručí. Může se mu něco rozjíždět, může mít virozu jen touto formou - pár dní horeček a jinak nic, může mít třeba zánět močového ústrojí (to taky nepoznáš podle příznaků)... Těžko soudit. 🤷‍♀️

uzivatelkapetra
15. únor 2024

Taky jsem si myslela, že horečka ze zubů, po třech dnech horečka zmizela a zub nikde a pak se osypala, tj. šestá nemoc.

krisstina93
15. únor 2024

Moje děti měly i 40 k zubum, ale jestli to k tvoje k zubum, nebo se rozbíhá něco jiného, těžko říct. Jestli návštěva nemůže riskovat, ze něco chytne, tak bych to odpiskala. Ono i pro tvoje dítě to asi nebude nic moc, když bude mít horecky, byť jenom k zubum a bude mít kolem sebe cizi lidi a přijde o své pohodlí.

kristyn86
16. únor 2024

Me tchyne zubarka rikala,ze k zubum nejsou takto vysoke horecky. Ze spis neco chytnou tim,jak si furt strkaji do pusy neco a ruce. Pokud ma dite takto vysokou horecku a at uz by to bylo od zubu nebo ne tak bych navstevu zrusila. Vsak byste si to ani neuzili,dite v horeckach,brecici,unavene,bolave....